E enjte, 21 Tetor, 2021
8.5 C
Tirana

Mësoni me sa lekë shkëmbehet sot euro, dollari dhe paundi britanik

Në kursin e këmbimit valutor, sot vihet re një rritje e lehtë e dollarit, frangës zvicerane, paundit britanik, ndërkohë euroja ka shënuar rënie.

Më poshtë do të gjeni kursin e këmbimit valutor të përditësuar:

Dollari:                               Blihet 104.6                                       Shitet 105.4

Euro:                                  Blihet 121                                         Shitet 121.6

Paundi Britanik :                 Blihet 141.6                                       Shitet 142.5

Franga Zviceriane:              Blihet 112.3                                       Shitet 113.2

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Lexo edhe :   Këmbimi valutor/Rënie e lehtë e dollarit, rritje e lehtë e paundit britanik

Paloka reagon pas deklaratës së Bashës: Ndal përçarjen!

Deputeti i PD-së dhe njëherazi kryetari i Këshillit Kombëtar, Edi Paloka, ka reaguar pas deklaratës së liderit të partisë Lulzim Basha, i cili tha...

77 mandate PS-ja?

Nga: Eduard Zaloshnja “Do të kishim marrë jo 74, por 77 mandate, nëse shumë nga ata që na votuan nuk do të kishin ngatërruar numrin...

‘Reshje shiu me intensitet të ulët’, parashikimi i motit për nesër

Duke filluar nga dita e nesërme, mbi vendin tonë depërtojnë gradualisht masa ajrore të paqëndrueshme me origjinë veriperëndimore. Moti parashikohet me alternime kthjellimesh e vranësirash...

A duhet shtetëzuar transporti urban?

Nga: Klodian Tomorri Ka patur një debat mes ekonomistëve nëse shërbimi i transportit urban është apo jo monopol natyror? Evans në vitin 1991 studioi shërbimin...

Do jepni dorëheqjen nga PD? Basha: 95% e demokratëve më duan

Në një prononcim për gazetarët nga selia blu, kryedemokrati Lulzim Basha tha se 95% e demokratëve e duan në krye të betejës. Nga ana...