E martë, 21 Shtator, 2021
19.9 C
Tirana

Merr të bijën nga çerdhja, mamaja i gjen 25 shenja kafshimi në trup

Një nënë nga Arizona është tronditur kur pasi mori vajzën e saj nga çerdhja vuri re se vogëlushja kishte 25 shenja kafshimi në trup.

Ish-marinsja, Alice Bryant, nuk e di akoma se çfarë ka ndodhur por ajo vendosi të shpërndante fotografitë për të paralajmëruar miqtë e prindërve për vendin ku çonte vajzën.

Ndonëse kanë ngritur padi, ende nuk kanë një person të cilit mund ti referohen për shenjat në trupin e vajzës.

Unë bëra denoncim në polici për neglizhencë ndaj fëmijës dhe njoftova Departamentin e Shëndetësisë, i cili merret me akreditimin e kujdesit ditor. Asnjë departament nuk më ka kontaktuar për ndonjë të re. Të gjitha shenjat e vajzës ndodhën vetëm në një ditë”, shkruan Alice Bryant në një postim në Facebook.

Ndërkohë, policia dyshon se këto kafshime të jenë bërë nga një fëmijë tjetër në çerdhe.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Për një parlamentarizëm antimafie, antikorrupsion

Nga: Pëllumb Nako Parlamenti filloi punimet nën një normalitet absolut. Sigurisht, u krijuan edhe komisionet përkatëse, të njëjtë si të viteve e dekadave më parë....

Alternime kthjellimesh dhe vranësira. Nesër priten teshje shiu të izoluara

Ditën e merkurë, vendi ynë pritet të jetë nën ndikimin e masave ajrore relativisht të paqëndrueshme. Moti parashikohet me alternime kthjellimesh dhe vranësira. Reshje shiu...

Artan Hoxha: Mund të arrestohen ish-kryeministra e ish-presidentë

Ambasadorja e SHBA-së në Tiranë Yuri Kim ka zhvilluar së fundmi një takim me 15 prokurorët e SPAK, ku ka përçuar mesazhe të rëndësishme....

Lajçak i shqetësuar për situatën në veri të Kosovës

Përfaqësuesi i BE për dialogun Kosovë-Serbi, Miroslav Lajçak, ka thënë se ka njoftuar vendet e BE-së për situatën në veri të Kosovës. Me anë...

Kurti takim me ambasadorët e QUINT-it, zbulon vendimin e fundit

Kryeministri Albin Kurti ka pritur sot në takim ambasadorët e vendeve të QUINT-it, ku është diskutuar lidhur me reciprocitetin e targave me Serbinë. Kurti...