E premte, 3 Dhjetor, 2021
10.5 C
Tirana

“Meme për 1 prill”, Nard Ndoka i komenton zëvendës ministrit

Mes politikanëve shqiptarë, vijon të diskutohet nëse deputetët e rinj të opozitës mund të zgjidhin ngërçin e krijuar. Lidhur me këtë, zëvendës ministri i Mbrojtjes, Petro Koçi, ka shkruar se në fakt deputetët zëvendësues janë e vetmja zgjidhje për ngërçin e krijuar politik.

Ndërkohë, ish-deputeti Nard Ndoka nuk mendon kështu, teksa madje ka replikuar me Koçin, duke komentuar se postimi në fjalë është “meme për 1 prill”.

Më tej, ata kanë replikuar sërish me njëri-tjetrin, teksa Ndoka i kundërpërgjigjej duke i thënë të mos shkruajë në rrjetet sociale në orar të punës, pasi i është besuar siguria kombëtare.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Bora dhe Semi do të “hakmerren” ndaj Donaldit në “Për’puthen Prime”

Puthjet e Donaldit me Beatrixin, kanë shkaktuar një bum komentesh në rrjet. Fansat janë ndarë në grupe, ndërsa ende nuk ka patur një reagim...

Sfida mes një intelektuali që kërkon të vërtetën dhe një politikani që gënjen

Nga: Andi Bushati Ka një aksiomë të mirënjohur që shpjegon përplasjen e një politikani me një intelektual në arenën publike: Sipas saj, i pari tenton...

S’donte të bënte vaksinën, italiani shkoi me krahun prej silikoni

Disa mund të akuzohen se po përpiqen t'i shmangen sistemit për të marrë një certifikatë vaksine, por mbase askush nuk është aq i shkathët...

S’ka më lavazhe e servise makinash poshtë pallateve!Veliaj tregon masat e reja

Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj, gjatë një dëgjese të zhvilluar me ministren e Mjedisit dhe Turizmit, Mirela Kumbaro, dhe përfaqësues të institucioneve të përfshira...

Vrasja e ish-deputetit, Artan Hoxha nxjerr videon

Kristian Klemendit dhe Marjan Kolës, të dyshuar për vrasjen e Pashko Ujkës u është komunikuar arrestimi ditën e sotme. Edhe pse ata kanë mohuar...