E mërkurë, 20 Janar, 2021
11 C
Tirana

Mediat spanjolle: Mesi largohet nga Barcelona në qershor, zbulohet arsyeja

Gjatë merkatos së verës së kaluar, në qendër të lajmeve ishte Leo Mesi, i cili po mendonte të ndryshonte skuadër për të luajtur diku tjetër.

Megjithatë në fund argjentinasi vendosi të qëndrojë për të vazhduar karrierën te skuadra katalanase. Tani një lajm i bujshëm është duke qarkulluar në Spanjë, ku flitet për një largim të sulmuesit në muajin qershor të vitit tjetër.

“El Chiringuito” raporton se argjentinasi do largohet, pasi klubi nuk mund ta paguajë më.

“Lionel Mesi do të largohet nga Barcelona në muajin qershor të vitit tjetër. Klubi katalanas nuk mund ta paguajë më atë”, thuhet në lajmin e medias spanjolle.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Video/ Gol i “çmendur” në Angli, portieri shënon nga porta në portë

Portieri i Njuport, Tom King, në Ligën e Dytë angleze, ka shënuar një gol të çmendur ditën e sotme, që po bën xhiron e...

Vr*sja e Santos, dëshmitari: Ekzekutori më drejtoi armën, polici u fsheh

Në grahmat e fundit, bankieri përpiqet me sa mundet ti largohet rrezes së armës siç duket nga kamerat e sigurisë. Por, vrasësi dukej një...

Polemikat për WhatsApp dhe frika për privatësinë e të dhënave

Shumë përdorues e braktisën WhatsApp-in, pasi ai e ndryshoi politikën e tij të privatësisë. Shqetësimet se të dhënat e tyre mund të përfundojnë në...

Zhdukja e biznesmenit italian, gazetarja tregon bisedën me partneren shqiptare

Gazetarja Klodiana Lala ka rrëfyer se vetë ajo ka folur me partneren e biznesmenit të zhdukur italian, Davide Pecorelli. E ftuar në “Open”, Lala u...

Sondazhi/ Opozita fiton Tiranën më 25 Prill, PD rritje krahasuar me 2017-ën

Opozita e Bashkuar del fituese në zgjedhjet e 25 Prillit sa i përket qarkut të Tiranës. Ky është rezultati i sondazhit të parë  të “Notto...