Politikë

“Më paft zoti nga shpia në qoft se jam tu rrejt”, Berisha: Pjerin Ndreu organizator vrasjeje


               Publikuar në : 21:37 - 22/08/19 Enno

Ish-kryeministri, Sali Berisha ka publikuar një tjetër denoncim të rëndë nga një qytetar dixhital, për kreun e Bashkisë Lezhë, Pjerin Ndreun.

Berisha ka shpërndarë në Facebook deklaratën e një qytetari i cili akuzon Ndreun si organizator vrasjeje. Sipas qytetarit, Pjerin Ndreu ka urdhëruar 3 efektivë policie për të vrarë një ‘eksponent’ të rrezikshëm në Rrëshen.

Postimi i plotë:

Akuze tjeter e rende per Pjerin Ndreun si organizator vrasje!

Lexoni denoncimin e qytetarit dixhital. sb

Pershendetje dr pashe lajmin tend per Pirin Ndreun aj qytetari qe kish ber nje denocim per te.Po ta them dhe un nje kujozitet ne Rreshen ka qen nje eksponet i rrezikshem per qytetin Ilir Reci dhe Pirin Ndreu urdheron 3 oficer policie me ne krye Vlash Kacorrin dhe i lujne nje loje me Bardhajt e Nderfushzit ku i ngatrrojn ne nje konflikt me pasoj vdekjen e Ilir Recit per saksine i informacionit me paft zoti nga shpia ne qoft se jam tu te rrejt.

Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT