E mërkurë, 27 Janar, 2021
2 C
Tirana

“Më latë beqare”, aktorja “ndalon” fëmijët ta thërrasin mami (FOTO)

Aktorja e mirënjohur Arjola Demiri, ka rrëfyer më herët se është e ndarë nga bashkëshorti, me të cilin kanë tre fëmijë. Ndonëse është ndarë nga bashkëshorti i saj prej disa vitesh, ajo ende nuk e ka gjetur “princin” e saj të kaltër.

E ftuar në emisionin “Why Not” në Rtv Ora, Arjola ka treguar disa skena mjaft komike me fëmijët e saj.

Një ndër to është dhe momenti në plazh, kur u ka bërë një ‘kërkesë’ vajzave të saj, që të mos e thërrisnin më mami, pasi do ngelej beqare.

“Ishim në plazh, unë me dy vajzat ndërsa Rubini ishte tek i ati. Gjatë kohës që ishim në plazh, këto thërrisnin “Ma, Ma” dhe gjithë njerëzit sa herë thërrisnin këto, më thoshin “Moj mami i këtyre je ti?”.

Edhe unë i përgjigjesha po mami i tyre jam. I thashë nga nesër dhe mbrapa, mos më thërrisni më mami se më latë beqare për gjithë jetën, ju lutem më thërrisni teze”, tregoi Arjola me humor.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Video/ Tension dhe përmbysje, Interi eliminon Milanin në minutën e 97-të

Interi triumfoi me rezultatin 2-1 ndaj Milanit, në derbin e vlefshëm për çerekfinalen e Kupës së Italisë, ku nuk mundoi as tensioni. Ibrahimoviç dhe Lukaku...

Skënder Brataj tregon numrin e personelit mjekësor të vaksinuar

Drejtori i Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj ka bërë me dije shifrat e personelit mjekësor që është injektuar me vaksinën anti-covid deri më tani në...

Shkel rregullat e rrjetit social, Twitter i mbyll llogarinë Genc Pollos

Platfotma Twitter i ka mbyllur llogarinë ish-deputetit të PD, Genc Pollo, për shkak se ky i fundit ka shkelur rregullat e rrjetit social. Lajmin e...

Haradinaj mesazh Serbisë: Do forcojmë policinë dhe ushtrinë e Kosovës

Kandidati për President në Kosovë, Ramush Haradinaj ka përcjellë një tjetër për fqinjët, Serbinë. Haradinaj u shpreh se Kosova nuk do e mbajë më kokën...

Kur lali Eri gjobit Ndrangheta-n

Nga: Dritan Hila Sapo kapën implikimin e tre personave italianë që bënin kështjella në rërë për biznese në Tiranë dhe ku përmendej edhe mafia kalabreze,...