Stil

“Më kritikon shumë”, Eduarti më në fund flet për Arbanën (video)


               Publikuar në : 19:12 - 08/10/19 M. S

Regjisori Eduart Grishaj ka treguar një anë tjetër të moderatores Arbana Osmani, teksa ishte i ftuar në “Ftesë në 5”. Ai tha se Arbana është opozitarja e tij më fortë, dhe që i bën shumë kritika. “Arbana është, pa dashur të përsëris atë që thashë dje, opozitarja ime më e mirë dhe që më bën shumë kritika. Ajo më kritikon po aq sa më mbështet shumë.

Unë uroj që ta mbarojë shumë shpejt atë që ka nisur, e kam fjalën për librin me recetat e gatimeve, pasi kam marrë shumë kile. S’di ku do t’i humb pastaj”, tha Eduarti.

Kujtojmë këtu se një ditë më parë, gjatë premierës së filmit të tij “Gjyshja”, Grishaj deklaroi se moderatorja Arbana Osmani është frymëzimi i jetës së tij.

 


Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT