E shtunë, 23 Janar, 2021
10 C
Tirana

“Më ftoi produksioni”, balerini i njohur zbardh prapaskenat e “Big Brother”

Balerini i njohur shqiptar Sokol Zhguri, ka zbardhur prapaskenat pas shumë vitesh për spektaklin “Big Brother”. Ndryshe nga çfarë është thënë më herët, se fillimisht kandidatët kalonin disa testime, Sokoli ka zbuluar në “Abc e Mëngjesit” se rasti i tij ishte përjashtimor. Kjo pasi ai kishte marrë një ftesë nga vetë produksioni.

Sokol Zhguri është një emër i dëgjuar në ekranet shqiptare, pasi është një nga balerinët më të mirë klasikë në Shqipëri. Pavarësisht ambientimit me kamerat e televizionin, ai nuk kishte gjetur dot vetveten brenda asaj shtëpie.

“As nuk e mbaj mend fare se ç’a edicioni kam qenë. Kam qenë para 7 vitesh në “Big Brother”. Kishim djalin e madh. Erdhi si kërkesë e produksionit, dhe unë nuk mund ta refuzoja. Duke qëne se jam mësuar me kamerat, nuk më bënte përshtypje. Por duke qenë se aty gjen shtresa të ndryshme njerëzish, nuk u gjenda mirë”, tha ai.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

E trishtë/ Ndërron jetë në moshën 35-vjeçare ish-sulmuesi

Ish-sulmuesi xhamajkan, Luton Shelton ka ndërruar jetë në moshën 35-vjeçare, për shkak të një sëmundje. Shelton ishte diagnostikuar në vitin 2018 me sëmundjen “ALS”, e...

Berlini përgatitet për konsultime me administratën Biden

Lehtësimi i jashtëzakonshëm u shpreh në Gjermani që kur Joe Bideni i fitoi zgjedhjet presidenciale. Kurse të mërkurën (20.01.), kancelarja Angela Merkel i shkroi...

Samsung u ngrit si një dyqan që shiste perime, dhe kuriozitete që nuk i dinit

Sistemi ligjor i Japonisë ka një normë dënimi prej 99 për qind. Peshkimi mbetet profesioni i dytë më i rrezikshëm i Shteteve të Bashkuara, pas...

Analisti: Basha do ketë Tiranën, ja kush do jetë drejtuesi i PD në Gjirokastër

Partia Demokratike ka emëruar drejtuesit politik në pjesën më të madhe të qarqeve, ndërkohë që janë ende për t’u zbuluar se cilët do të...

A do jetë sërish kandidat për deputet? Ja si përgjigjet Ervin Salianji

Ervin Salianji është shprehur se ekziston mundësia që ai të jetë kandidat për deputet në listën e Partisë Demokratike. I ftuar në “Zonë e lirë”,...