E enjte, 20 Janar, 2022
-1.5 C
Tirana

“Me djalin e hallës shkova me dëshirë”, 17-vjeçarja: Doja të jetoja e qetë

Vajza e cila ishte e zhdukur prej një muaji nga familja e saj në Durrës, ka dhënë një deklaratë shokuese. 17-vjeçarja ka pranur publikisht se ka kryer marrëdhënie me djalin e hallës me dëshirë, dhe se nuk është përdhunuar ashtu sikundër njoftoi më herët policia.

Adoleshentja u gjet në një banesë të marrë me qira nga një 24-vjeçar, i cili është dhe djali i hallës së saj. Ajo ka pohuar se me të kishte dhe një raport intim, pavarësisht lidhjes së tyre të afërt të gjakut.

“Kam shkuar me dëshirë, dhe nuk më ka përdhunuar. Kam qëndruar vetë më dëshirën time në shtëpinë e kushëririt. E kam djalë halle. Nuk kam dashur të lajmëroj prindërit. Doja të jetoja e qetë. Nuk kishin pse të bëheshin merak. Unë tani jam e rritur”, mësohet të jetë shprehur 17-vjeçarja në polici.

Burime policore bëjnë me dije se 24-vjeçari me inicialet Sh. F., është shpërndarës droge. Gjatë kontrollit në banesë, u gjetën dhe u sekuestruan rreth 400 gramë lëndë narkotike cannabis sativa, të cilën 24-vjeçari me inicialet Sh. F., e shiste me doza në zonën e plazhit në Durrës. Ky i fundit u arrestua nga policia, ndërkohë që adoleshentja u shoqërua në ambientet e komisariatit, për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Lexo edhe :   Nuk pranonte ndarjen, tenton t’i verë flakën shtëpisë së ish-të dashurës

Basha i përgjigjet Metës pas takimit me Ballën

Kryedemokrati Basha ka dhënë garanci se PD nuk do t’i iki asnjë beteje, përfshirë edhe zgjedhjet vendore. Qëndrimi i tij pason pas deklaratës për...

Krijohet sistemi që “parashikon” pacientët më të rrezikuar me Covid-19

Shkencëtarët në Gjermani kanë zhvilluar një sistem të ri të inteligjencës artificiale, i cili analizon proteinat në një mostër të vetme gjaku te një...

PD po shkon drejt ndarjes?

Nga: Artur Ajazi Mendimi për një ndarje të mundshme të PD-së, po shprehet dhe promovohet hapur ditët e fundit në çdo ambient mediatik. Në dukje...

Në kërkim të racës Ariane: Misioni i bujshëm i nazistëve në pyjet e Amazonës

Nga: Pietro Emanueli Nazistët kishin një koncept racist mbi botën dhe marrëdhëniet ndërkombëtare, brenda së cilës Gjermania ishte qendra e gjithçkaje, dhe ishte mbi të...

Bardhi: Asnjë habi nga trekëndëshi i Bermudës.Reagon Blushi: Ç’na polli belaja!

Sekretari i Përgjithshëm i PD-së, Gazment Bardhi, ka reaguar sa i takon qëndrimit publik të presidentit Meta, pas diskutimit për datën e zgjedhjeve të...