Mbrëmë u shfaq në emisionin e Luana Vjollcës, këngëtarja: Jam infektuar

Këngëtarja Manjola Nallbani ka rezultuar pozitive me koronavirus. Ajo ka qenë e ftuar mbrëmjen e djeshme në “Shiko kush luan”, por ka sqaruar se programi është xhiruar ditë më parë.

Manjola sqaron miqtë dhe fansat e saj me anë të një postimi në rrjetin social Facebook, se ajo është infektuar pak ditë më parë dhe se tashmë është izoluar.

Statusi

Ne kete vit te pazaktonte, ju uroj nga shtepia GEZUAR FESTEN E FLAMURIT dhe ju ftoj te shikoni programin @shikokushluan ne @topchannelalbania

Edhe une sikunder ju do ta ndjek si spektatore (programi eshte xhiruar pak dite me heret!). Ne te vertete prej pak ditesh kam rezultuar pozitive me covid prandaj , jam izoluar e shpresoj qe ti rikthehem normalitetit se shpejtiFaleminderit te gjitheve per mbeshtetjen! Ju dua.