E premte, 15 Janar, 2021
9 C
Tirana

Mbi 300 vajza për të zëvendësuar Kejvinën në “Xing” (foto)

Tashmë bukuroshja Kejvina Kthella nuk do të jetë më pjesë e emisionit të moderuar nga Ermal Mamaqi, kjo për shkak të një projekti të saj.

Ajo pohoi se do të largohej në Itali, ku sipas saj, diçka e bukur e pret. Me mjaft interes është se kush do ta zëvendësojë velinën.

Sipas “Xing.al”, në ambientet e “Tv Klan” ditën e sotme janë shfaqur më shumë se 300 vajza, për të zënë pozicionin e saj, ndërsa konkurenca është e lartë.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Skeda e pasurisë/ Si u rritën të ardhurat e ish-ministres, Besa Shahini

Ish-ministrja e Arsimit, Besa Shahini deklaron pasuri me vlerë 15.5 milionë lekë, mes së cilës edhe një apartament me vlerë 75 mijë euro të...

Basha-Ramës: Asgjë nuk i mbulon dot dështimet e Tires së qeverisë

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka vijuar replikat me kryeministrin Edi Rama. Pasi ky i fundit në një reagim për përmbytjet tha se opozita...

Kosovë, 7 viktima dhe 296 raste të reja me Covid-19

Shtatë viktima të reja nga koronavirusi janë shënuar të premten në Kosovë. Viktimat janë nga: Malisheva 3 raste dhe nga një rast në Dragash,...

Qeveria holandeze jep dorëheqjen pas skandalit me taksat

E gjithë qeveria holandeze dha dorëheqjen të premten pas një skandali që përfshinte keqmenaxhimin e fondeve të kujdesit për fëmijët, i cili çoi mijëra...

Lidhëset elektorale të Ramës dhe këpucët e palidhura ende të opozitës

Nga: Lorenc Vangjeli Ka një anekdotë që ilustron për mrekulli atë që po ndodh në këtë epilog mandati. Një luan ju del papritur përpara tre...