E martë, 28 Shtator, 2021
17.5 C
Tirana

“Mbete jahteve, je lidhur me një milioner!”/ Olti Curri ‘kapet keq’me gazetaren

Gazetarja e njohur, Iva Tiço ka marrë pushimet dhe kjo gjë duket nga fotot e shumta në Instagram që ajo ka postuar.

Në njërën prej fotove të postuar së fundmi, ajo shfaqet e veshur me rroba banjo, teksa duket se po drejton një jaht.

Por ajo çfarë ka tërhequr vëmendjen, ka qenë një koment i lënë në njërën prej fotove nga blogeri i njohur, Olti Curri.

“Mbete jahteve do kujtojë dynjaja se je lidhur me ndonjë milioner larg qoftë”, shkruan blogeri.

Mirëpo shpejt pas komentit të tij ka ardhur edhe reagimi i gazetares, e cila nuk ja ka lënë mangët.

“Apapapapaaa ishalla ka dhe shpirtin e bukur dhe të ketë lexuar shumë libra s’e ti ma di standartin mua, nuk më hynë varkat në sy”, shkruan Ilva.

Duket që të dy personazhet kanë një marrëdhënie të mirë me njëri-tjetrin dhe se këto komente janë shaka mes miqsh.

Olti Curri njihet tashmë për komentet e tij thumbuese për personazhet e njohur, me shumë prej të cilëve ka pasur edhe konflikte virtuale.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Berisha, nga Ryersoni tek Yuri Kim

Nga: Mentor Kikia Zhvillimet që po ndodhin tani në politikën shqiptare janë më të rëndësishmet që kanë ndodhur që nga vitet 1990-1992. Dhe kanë për...

Bërnabiq: BE nuk po bën asgjë, ose fare pak për situatën në Kosovë

Kryeministrja e Serbisë, Ana Bërnabiq, tha se Bashkimi Evropian, në këtë moment, “nuk po bën asgjë, ose po bën fare pak” në lidhje me...

Dojna Mema i bashkohet ‘Big Brother Vip’, zbulohet pozicioni që i është besuar

“Big Brother Vip” starton në fillim të tetorit. Edhe ky edicion do të drejtohet nga Arbana Osmani. Revista “Vip Magazine” ka zbuluar se Dojna Mema...

Asnjë i dënuar për atentatin tek ‘Komuna e Parisit’, lihen të lirë dajë e nip

Viktor Marku dhe Sebastian Mali, të cilët akuzoheshin për vrasjen e Hekuran Billës, janë liruar nga qelia. Me vendim të Gjykatës, nga ‘arrest me...

“Qeveritë të takohen më shpesh”, akademiku Rexhep Qosja mesazh Ramës dhe Kurtit

Në ceremoninë e vlerësimit nga Edi Rama me titullin “Kordoni i Madh me Yllin e Medaljes”, të zhvilluar në Prishtinë, akademiku i njohur Rexhep...