E enjte, 21 Janar, 2021
10 C
Tirana

Mbërrin i nxehti afrikan, e enjtja me temperatura të larta

Sot pasdite (e mërkurë, dt.22) dhe nesër (e enjte, dt.23) nuk priten reshje.

TEMPERATURAT

Nesër (e enjte, dt.23) temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:
në bregdet: 19 / 34°C
në vendet e ulëta: 19 / 36°C
në vendet malore: 14 / 31 °C

ERA
Sot pasdite (e mërkurë, dt.22) dhe nesër (e enjte, dt.23), era pritet të fryjë e lehtë deri mesatare.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Twitter bllokon llogarinë e Ambasadës së Kinës në SHBA

Kompania Twitter ka bllokuar llogarinë e Ambasadës së Kinës në SHBA, pasi kishte postuar përmbajtje që mbronte politikat e Kinës në rajonin Ksinjiangut. Vendimi i...

Të gjitha faktet përse SPAK duhet të thërrasë Berishën për 21 Janarin

Të parin që pashë duke u rrëzuar në tokë, edhe pse nuk qenkësh i vrari i parë, ishte Hekuran Deda, i cili u rrëzua...

Mashtrim në vlerën e 250 mln eurove, arrestohen 7 shqiptarë në Itali (Emrat)

Policia e Katanzaros në Itali, ka përfunduar një megaoperacion ku në pranga kanë rënë 81 persona. Në mesin e të arrestuarve janë dhe 7...

A mund t’ju paralajmërojë një ëndërr mbi sëmundjet tumorale?

Ka shumë mundësi që ju ka ndodhur edhe juve ose dikujt që njihni:të keni parë në ëndërr rënien e dhëmbëve. Jo, një makth i...

Video/ Triumfon Partizani në derbi, Tirana gjithnjë e më larg titullit

Partizani ka fituar derbin me rezultatin 1-0 kundër Tiranës. Një fitore e rëndësishme ndaj rivalit historik të kryeqytetit me golin e vetëm të Erald...