E mërkurë, 1 Prill, 2020
6 C
Tirana

“Mane do shkojë te Reali, Pogba dëshiron të kthehet te Juventusi”, ish-mesfushori lëshon bombën

Lexo edhe ...

“Koronavirusi ka një mesazh për ju”/ Rama publikon videon

Kryeministri Edi Rama ka shpërndarë një video në Facebook, ku tregohen disa mesazhe “që koronavirusi ka për qytetarët”. “Virusi ka këtë videomesazh për ju. Ndiqeni...

Haradinaj: Asnjë kryeministër në botë nuk bën atë që bëri Kurti me LDK-në

Kryetari i AAK-së Ramush Haradinaj përgjatë një interviste në “T7”, deklaroi se mënyra se si është sjellë Albin Kurti me partnerin e tij të...

Njihej nga të gjithë si “i pathyeshmi”/Koronavirusi i merr jetën 30-vjeçarit

Një trajner bejsbolli 30-vjeçar nga SHBA, i njohur ndryshme me nofkën “i pathyeshmi” ka ndërruar jetë nga koronavirusi. Ben Luderer ishte një trajner bejsbolli i...

Italia vijon të jetë e “gjunjëzuar” para koronavirusit, del bilanci i viktimave

Italia vijon që të jetë e “gjunjëzuar” para koronavirusit! Raportohet se gjatë 24 orëve të fundit kanë humbur jetën 727 persona, duke e çuar numrin...

Mohamed Sissoko mendon se ylli i Liverpool Sadio Mane do të shkojë te Real Madrid, ndërsa Paul Pogba dëshiron që të rikthehet te Juventus. Ish-mesfushori analizon merkaton e ardhshme.

Pogba– “E di që Zidan e do te Reali, por ai ka dëshirë që të rikthehet te Juventus. Por gjithçka do të varet nga Manchester United dhe kontrata që ka deri në vitin 2021. Mendoj që Paul duhet të gjejë një skuadër që e bën të ndihet i rëndësishëm”.

Mane– “E shoh shumë pranë Realit. Nuk do të shkojë Salah te Reali, por Sadio Mane. Ai ka karakteristikat e duhura që i pëlqejnë Zidanit. Mendoj se do të shkojë në Madrid”.

Salah– “Nuk e di nëse do të vazhdojë te Liverpool. Nëse do të largohej, mund ta bëjë për një skuadër më të mirë. Liverpool është gati që ta zëvendësojë me një tjetër lojtar tjetër të rëndësishëm”.

Koronavirusi– “Mediat nuk tregojnë të vërtetën e asaj që po ndodh në Francë dhe në botë. Njerëzit nuk e respektojnë karantinën. Duhet të bëjmë durim dhe të rikuperojmë jetën sa më shpejt. Futbolli vjen pas kësaj çështjeje”.

- Reklama -

Më shumë nga kategoriaTë fundit

“Koronavirusi ka një mesazh për ju”/ Rama publikon videon

Kryeministri Edi Rama ka shpërndarë një video në Facebook, ku tregohen disa mesazhe “që koronavirusi ka për qytetarët”. “Virusi ka këtë videomesazh për ju. Ndiqeni...

Haradinaj: Asnjë kryeministër në botë nuk bën atë që bëri Kurti me LDK-në

Kryetari i AAK-së Ramush Haradinaj përgjatë një interviste në “T7”, deklaroi se mënyra se si është sjellë Albin Kurti me partnerin e tij të...

Njihej nga të gjithë si “i pathyeshmi”/Koronavirusi i merr jetën 30-vjeçarit

Një trajner bejsbolli 30-vjeçar nga SHBA, i njohur ndryshme me nofkën “i pathyeshmi” ka ndërruar jetë nga koronavirusi. Ben Luderer ishte një trajner bejsbolli i...

Italia vijon të jetë e “gjunjëzuar” para koronavirusit, del bilanci i viktimave

Italia vijon që të jetë e “gjunjëzuar” para koronavirusit! Raportohet se gjatë 24 orëve të fundit kanë humbur jetën 727 persona, duke e çuar numrin...

Spanja shënon rritje të numrit të viktimave/ Bilanci për 24 orët e fundit

Spanja ka shënuar një tjetër rekord sa i përket numrit më të lartë të vdekjeve të shënuara në vend, brenda 24 orëve. Sipas mediave vendase,...
Kthehu
WhatsApp KONTAKTO TT