E premte, 26 Shkurt, 2021
19 C
Tirana

Manchester United ofertë Ronaldos, portugezi kthen përgjigje

Juventusi e ka bërë të qartë se mund të shesë Cristiano Ronaldon në rast se nuk fitojnë Champions League. Barra ekonomike është shumë e lartë sidomos në këtë periudhë COVID.

Manchester United ka bërë ofertën zyrtare për ish-yllin e ekipit. Ata duan të rikthejnë CR7 në “shtëpi” dhe kanë nisur kontaktet me Jorge Mendes për të arritur te lojtari.

Ronaldo nga krahu tjetër duket se nuk dëshiron të largohet nga Juventusi. Ai do të respektojë kontratën e tij. PSG po mundohet që ta bindë, por ende nuk ka një dakordësi.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Bardhi kallëzon Ballën në SPAK: Vartësit e tij kërcënojnë qytetarët për votën

Drejtuesi politik i PD në Elbasan, Gazment Bardhi, ka kallëzuar penalisht në SPAK rivalin e tij në këtë qark, Taulant Ballën. Gjatë intervistës në emisionin...

UNICEF sjell në Kosovë shiringa për vaksinën kundër Covid-19

Shefi i zyrës së UNICEF-it (Fondi i Kombeve të Bashkuara për Fëmijë) në Kosovë, Murat Sahin përmes një postimi në llogarinë e tij në...

Kush do i fitojë zgjedhjet e 25 prillit? Del sondazhi i IPSOS

Top Channel në bashkëpunim me gjigantin botëror të sondazheve, kompaninë IPSOS, publikon të dhënat e sondazhit për zgjedhjet e 25 Prillit në emisionin “Open”...

Studimi i ri: Ja çfarë ndikimi ka mbajtja e maskës në rrahjet e zemrës

Studiuesit në Spitalet Universitare Rainboë Babies & Children (UH Rainbow), botuan të mërkurën të dhënat e një studimit të ri, që tregon se mbajtja...

Çfarë fshihet pas dorëheqjes së Bamir Topit nga FRD? Bardhi zbardh detaje

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, njëherazi drejtues politik në Qarkun e Elbasanit, Gazment Bardhi, komentoi mbrëmjen e sotme largimin e Bamir Topit nga...