Aktualitet

Makina përplas 3 nxënës, nisen me urgjencë drejt spitalit


               Publikuar në : 08:35 - 24/01/20 M S

Një aksident është shënuar mëngjesin e sotëm në Lushnje. Nga të dhënat paraprake, ende jo zyrtare, mësohet se një makinë ka përplasur tre nxënës.

Këta të fundit janë dërguar me urgjencë në spital. Ende nuk dihen identitetet e të plagosurve dhe gjendja shëndetësore e tyre.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes, ndërsa ka nisur hetimet e para.


Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT
Këtë e pëlqejnë %d blogues: