E premte, 30 Korrik, 2021
36.5 C
Tirana

Makina përplas 12-vjeçarin në kryeqytet, fëmijë ecte me biçikletë

Pasditen e sotme në kryeqytet është aksidentuar një 12-vjeçar, teksa ecte me biçikletën e tij. Aksidenti ka ndodhur tek rruga “Ibrahim Rugova”.

Djali është përplasur nga një automjet tip “Toyota” me targa AA 854 TB. Menjëherë pas aksidentit djali është transportuar me autoambulancë drejt spitalit, ndërsa thuhet se fatmirësisht ka marrë dëmtime të lehta.

Ndërkohë, drejtuesi i mjetit dhe policia ndodhen në vendngjarje, ndërsa po kryen të gjitha veprimet hetimore.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Aleanca e shëmtuar e Ramës me Vuçiç kundër Kurtit

Nga Blendi Kajsiu (*Ky artikull është ekskluzivisht për “Panorama.al’.) Kritika që Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama nga Shkupi i bëri Kryeministrit të Kosovës, Albin Kurti, në krah...

Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit padit Ministren e Kulturës

Pas refuzimit për t'i pritur në zyrë dhe për mos zbatim të vendimit të Gjykatës Kushtetuese për Teatrin Kombëtar, Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit...

Chelsea shijon golat e tij, Armando Broja gati për sfidat e shtatorit

Edicioni i ri futbollistik ende nuk ka nisur për lojtarët e Kombëtares shqiptare, e megjithatë, ato po tregojnë një paraqitje të mirë në minutat...

Brazil/ Rio De Janeiro vaksinon banorët e getos si pjesë e një programi pilot

Mijëra banorë të një lagjeje të varfër në qytetin brazilian të Rio de Janeiros duhet të vaksinohen kundër koronavirusit në një projekt pilot. Projekti do...

Italia lehtëson masat për shqiptarët, me detyrim karantinimi 5 ditor

Të gjithë personat që do të udhëtojnë drejt Italisë, nga sot do të kalojnë duke zbatuar rregullat e reja. Ministri i Shëndetësisë i vendit...