E enjte, 20 Janar, 2022
-3.5 C
Tirana

Makina përfundon në kanal, një person ndërron jetë

Një aksident i rëndë me pasojë jetën ka ndodhur mëngjesin e sotëm në zonën e Shkodrës. Një automjet ka dalë nga rruga në aksin rrugor Shkodër-Velipojë, ku për pasojë ka ndërruar jetë një person.

Nuk dihen ende shkaqet e këtij aksidenti, dhe as identiteti i viktimës.

Policia dhe forcat zjarrfikëse ndodhen në vendin e ngjarjes, dhe po punojnë për nxjerrjen e automjetit nga kanali.

Lidhur me këtë aksident është ngritur një grup hetimor, dhe po punon për zbardhjen e plotë të dinamikës.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Basha i përgjigjet Metës pas takimit me Ballën

Kryedemokrati Basha ka dhënë garanci se PD nuk do t’i iki asnjë beteje, përfshirë edhe zgjedhjet vendore. Qëndrimi i tij pason pas deklaratës për...

Krijohet sistemi që “parashikon” pacientët më të rrezikuar me Covid-19

Shkencëtarët në Gjermani kanë zhvilluar një sistem të ri të inteligjencës artificiale, i cili analizon proteinat në një mostër të vetme gjaku te një...

PD po shkon drejt ndarjes?

Nga: Artur Ajazi Mendimi për një ndarje të mundshme të PD-së, po shprehet dhe promovohet hapur ditët e fundit në çdo ambient mediatik. Në dukje...

Në kërkim të racës Ariane: Misioni i bujshëm i nazistëve në pyjet e Amazonës

Nga: Pietro Emanueli Nazistët kishin një koncept racist mbi botën dhe marrëdhëniet ndërkombëtare, brenda së cilës Gjermania ishte qendra e gjithçkaje, dhe ishte mbi të...

Bardhi: Asnjë habi nga trekëndëshi i Bermudës.Reagon Blushi: Ç’na polli belaja!

Sekretari i Përgjithshëm i PD-së, Gazment Bardhi, ka reaguar sa i takon qëndrimit publik të presidentit Meta, pas diskutimit për datën e zgjedhjeve të...