E enjte, 20 Janar, 2022
10.5 C
Tirana

“Ma prezantoi ish-bashkëshorti i saj”, ish-banori i “Big Brother” zbulon lidhjen me gruan 12 vite më të madhe

Këtë të dielë pjesëtarët e “Trotuar” kanë diskutuar rreth lidhjeve të meshkujve me femra në moshë më të madhe se vetë ata. Një personazh që komentoi në lidhje me këtë temë, e madje tregoi detaje pikante ishte Arjan Bakalli.

Ish-konkurrenti i ‘Big Brother Albania’, Arjan Bakalli, rrëfeu se në moshën 22 vjeçare, krijoi një marrëdhënie me një grua gjermane 34-vjeçe.

Kjo lidhje për të nuk ishte për hir të dashurisë, dhe se atë ia kishte prezantuar ish-bashkëshorti i saj, të cilin Arjani e kishte mik.

“Kur kam qenë 22 vjeç dhe jetoja në Amsterdam, rastësia bëri që u lidha me një gjermane që ishte 34-vjeçe.

Meqenëse ti ke qejf detajet, ma prezantoi ish-bashkëshorti i saj, një italian që ishte miku im dhe rastësisht më pas krijova marrëdhënie. Njeriu është orputunist kur është 22 vjeç. Unë isha i dashuruar në Shqipëri me një tjetër person dhe thjesht me të isha në lidhje”, tha Arjani.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Basha pritet me protesta në Laç, ndërhyn menjëherë policia

Kreu i PD-së, Lulzim Basha, është pritur me protesta në qytetin e Laçit. Simpatizantë të Partisë Demokratike që nuk janë dakord me të, kanë...

Meta ia merr këngës me Bujar Qamilin në Shkodër (VIDEO)

Për pak çaste, kreu i shtetit ka harruar zhvillimet politike, duke iu dedikuar pak vetes. Presidenti Meta ia ka marrë këngës me këngëtarin e...

Përplasja te “5 Maji”, Rama: E mira e përbashkët nuk merret peng nga askush

Dje nisi aksioni për shembjen e banesave në lagjen “5 maji” në Tiranë. Forcat policore rrethuan zonën, pasi një pjesë e banorëve kundërshtuan shembjen...

Donaldi shpallet banori më i padëshiruar në “Big Brother” (VIDEO)

Dje në "Big Brother Vip", banorët zhvilluan një spektakël, ku secili rrëmbeu nga një çmim. Pas spektaklit, Egzona si moderatore i ndau çmimet, ku...

Shpërthimi në Tonga, 500 herë më i fuqishëm se bomba atomike e Hiroshimës

Kombi i vogël ishullor i Tongës humbi një nga ishujt e tij më të vegjël, pasi një shpërthim gjigant vullkanik copëtoi tokën në copa...