E hënë, 24 Janar, 2022
-0.5 C
Tirana

Lum si Marina dhe Getoari, ja parajsa tropikale ku po pushojnë

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë një ndër çiftet më të pëlqyera nga publiku shqiptar.

Të dy janë mjaft aktivë në llogaritë përkatëse në Instagram dhe së fundmi na kanë bërë të gjithëve ziliqarë me postimet e tyre.

Pak ditë më parë ata kanë pushuar në Londër ndërkohë aktualisht po pushojnë në një parajsë tropikale të vërtetë.

Të dy kanë publikuar foto në Insta Story dhe po jua shuajmë kuriozitetin duke iu thënë që çifti po pushon në Barbados.

Emri i këtij destinacioni i thotë të gjitha, kështu që s’po shtojmë asnjë fjali më shumë.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Sulm ajror në burgun e Jemenit, të paktën 70 të vrarë

Të paktën 70 njerëz u vranë në një sulm ajror në një burg, dhe të paktën tre fëmijë vdiqën në një bombardim të veçantë,...

Shtetet e Bashkuara pezullojnë 44 fluturime të linjave ajrore kineze

Qeveria e Shteteve të Bashkuara njoftoi të premten pezullimin e 44 fluturimeve ajrore të katër kompanive kineze nga Shtetet e Bashkuara drejt Kinës. Pezullimi...

Caktohet data për zgjedhjet në FSHF

FSHF u ka dhënë fund dilemave, pasi është caktuar data e zgjedhjeve për president. Federata Shqiptare e Futbollit, i ka dhënë fund dyshimeve rreth...

Kosova sërish vend i rrezikut të lartë për Gjermaninë

Varianti Omikron ka shtuar ndjeshëm shifrat e infektimeve në Kosovë. Nga dita e dielë (23.01; 00:00) Kosova futet sërish në listën e vendeve të...

Armët vdekjeprurëse amerikane mbërrijnë në Ukrainë

Rreth 90 ton "ndihma vdekjeprurëse" nga SHBA-ja kanë mbërritur në Ukrainë, mes tensioneve për grumbullimin e trupave ruse në kufi. Kjo ishte dërgesa e...