E shtunë, 18 Shtator, 2021
21.5 C
Tirana

Luftoi, shmangu portierin, por në fund e ndali… dëbora (Video)

Hannover humbi 3-2 në fushën e vet ndaj Bayern Leverkusen, një ndeshje me shumë gola dhe mbi të gjitha e mbuluar nga dëbora.

Në fund të pjesës së parë ishte Haraguchi që mori një top të gjatë, e kontrolloi, shmangu portierin dhe goditi me portën bosh por golin e ndali…dëbora.

I pafat lojtari japonez, gjuajtja e të cilit ishte shumë e dobët për të kaluar vijën fatale dhe mbrojtësi Tah e merr topin për të vijuar lojën.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

“Të kërkojë falje ose të largohet”, Rama paralajmëron ashpër ministrat

Kryeministri Edi Rama ka mbledhur mesditën e sotme kabinetin e ri qeveritar në mbledhjen e parë, ku do të miratohen disa vendime. Rama i...

Betohen në Presidencë, Qeveria nis zyrtarisht mandatin e tretë

Pas betimit te presidenti Ilir Meta, kryeministri Edi Rama dhe ministrat e kabinetit të ri qeveritar vendosën të ecnin në këmbë përgjatë Bulevardit Dëshmorët...

Betimi i kabinetit qeveritar/Rama dhe ministrat betohen para Metës

Kryeministri Edi Rama ka mbërritur pak çaste më parë në Presidencë, ku bashkë me anëtarët e kabinetit qeveritar do të betohet para kreut të...

Miliarderi amerikan shpallet fajtor për vrasje

Trashëgimtari amerikan i pasurive të paluajtshme Robert Durst, subjekt i dokumentarit të krimit HBO The Jinx, është dënuar për vrasjen e mikes së tij...

Kurti lë pas inatet me Ramën dhe e uron për mandatin e tretë

Dje kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, i ka dërguar një letër të hapur homologut të tij shqiptar, Edi Rama, duke e uruar për mandatin...