E mërkurë, 13 Tetor, 2021
14.5 C
Tirana

Luana Vjollca largohet nga “Top Channel”

Luana Vjollcën nuk do ta shohim më në ekranin e “Top Channel”. Sipas burimeve të “GazetaExpress”, prezantuesja i ka dhënë fund bashkëpunimit me televizionin e njohur.

Ende nuk ndihen arsyet që çuan deri në prishjen e kontratës mes tyre. Tashmë na mbetet veçse të presim, se ku do shohim Luanën, në logon e kujt televizioni.

Vetë moderatorja nuk ka reaguar lidhur me këtë lajm, duke e lënë në pikëpyetje faktin e largimit të saj.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Lexo edhe :   Ilir Shaqiri rrëfen sekretin në "Big Brother": Kam tradhtuar gruan (VIDEO)

Sa do të shtrenjtohet energjia?

Qoftë për ngrohje, furnizim me karburant, apo për faturën e energjisë elektrike: konsumatorët duhet të paguajnë gjithnjë e më shumë para për energji. Cilat...

Si po tallet Sali Berisha me viganët e historisë

Nga: Pajtim Bello Sali Berisha, si në fillimet e 1991, kërkon të sëmbojë demokratët e Kukësit duke evokuar historinë e trevës së tyre. Sjellje tipike...

Mashtrimi me kreditë/Lihet në burg infermierja, lirohet bashkëpunëtorja

Gjykata e Tiranës ka lënë në fuqi vendimin "arrest me burg" për infermieren Elisabeta Bardhollari dhe "arrest shtëpie" për Orjada Hoxhën, pasi akuzohen për...

I mori jetën gruas në sy të foshnjes/Piloti 33-vjeçar nuk kishte bashkëpunëtor

Autoritetet greke kanë dalë në përfundimin, se në krim për vrasjen e 20-vjeçares Caroline Crouch në muajin maj në Greqi është i shoqi 33-vjeçar,...

Herët a vonë të gjithë do të thonë: E dua Doktoreshë Albanën

Nga: Lorenc Vangjeli Doktoreshë Albana Fico është një emër shumë i njohur në Tiranë. Në një kohë tjetër, ajo dhe shumë kolegë të tjerë si...