Kuriozitete

Lori Hoxha flet për herë të parë për gjendjen e rëndë shëndetësore që ka kaluar   

               Publikuar në : 13:09 - 13/06/19 S.N

Lori Hoxha ditën e djeshme ka bërë një postim që ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve. Bukuroshja ka publikuar disa foto në Instagram krah të cilave ka shkruar se një vit më parë ka kaluar periudhën më të vështirë të jetës së saj.

“Këtë kohë, një vit më parë, mezi postoja sepse po kaloja fazën më të vështirë në jetë me ankth dhe panik. Faleminderit Zot për ndryshimin dhe rritjen”, shkruan Lori duke na njohur kështu për herë të parë me gjendjen e saj të rëndë shëndetësore që tashmë fatmirësisht e ka kaluar. Të paktën këtë arritëm të kuptonim nga reagimi i saj…

Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT