E diel, 28 Nëntor, 2021
16.5 C
Tirana

Linda Halimi tregon vilën gjigante që ka blerë në SHBA

Pak kohë më parë, këngëtarja Linda Halimi u bë nënë. Lajmin fillimisht e bëri të ditur përmes një statusi në rrjetin social Facebook, partneri i saj, reperi Big D, emri i vërtetë i të cilit është Davon Edwards. Ajo zgjodhi që shtatzëninë ta mbante të fshehtë, derisa lindi vajzën e saj, të cilën vendosën ta quanin Kaimana.

Këngëtarja ka ndarë një tjetër detaj me ndjekësit e saj. Linda Halimi ka publikuar një foto në Insta Story, ku shfaqet një vilë gjigante të cilën e ka blerë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Masakrimi i masakrës

Nga: Luçiano Boçi  Kur ndodh një krim, gjëja kryesore që bëjnë autorët është djegia e mjeteve me të cilat kryhet krimi. Pra asgjësohet vetë krimi....

I ndaloi keçapin lojtarëve, kompania nuk ia përton Antonio Kontes

Emërimi i Antonio Kontes në krye të Totenhemit, solli ndryshime në klub. Tekniku i dha një vemendje të veçantë ushqimeve që konsumonin lojtarët, të...

FORMULA 1/ Presidenti ‘tradhton’ Shumakerin: S’është më i miri i historisë

Presidenti i FIA-s i ka befasuar të gjithë, duke mos e kurorëzuar si më të mirin ish-pilotin e tij në kohën e Ferrarit. Zhan...

Skandali me pagesat e UEFA-s, FSHF publikon “provat” e gabuara

Federata Shqiptare e Futbollit ka dalë sot me një tjetër qëndrim zyrtar rreth çështjes së skandalit të shpërndarjes së fondeve të UEFA-s, në mënyrë...

Kreu zbulime që e revolucionarizuan shkencën: Kush ishte Galileo Galilei

Në cilësinë e ”babait” themelues në fushën e fizikës dhe astronomisë, Galileo Galilei është i njohur për kontribute të panumërta në shkencë. Mendimtari italian,...