E diel, 13 Qershor, 2021
15.5 C
Tirana

“Lëri llafet, t’i biem shkurt. A do e lëpish apo jo?”/ Habit Valteri publikon videon që po shpërndahet me shpejtësi

“Tik-Tok” është një nga trendet më “In” të momentit. Sikundër në çdo vend të botës edhe në Shqipëri, ky rrjet social po bën namin. Deputeti Halit Valteri është personazhi i radhës i cili është përfshirë me videot e tij në “Tik-Tok”.

Ai shfaqet në njërën video me dy bërxolla në duar, ndërsa në tjetrën me një akullore ku ndër të tjera thotë: “Lëri llafet, t’i biem shkurt, a do e lëpish apo jo…?”.
Aplikacioni “Tik-Tok” i lejon ndjekësit e tij të krijojnë video të shkurtra prej 15 sekondash dhe është bërë shumë popullor në mesin e të rinjve. Por Valteri pavarësisht postit që mban, nuk e ka vrarë mendjen shumë, duke u argëtuar pa masë.
- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Belgjika mposht me lehtësi Rusinë, Lukaku i dedikon golin Eriksen (Video)

Përfundon ndeshja midis Belgjikës dhe Rusisë, e vlefshme për grupin B të kompeticionit europian ''EURO 2020''. Skuadra e drejtuar nga Martinez ka shkatërruar rusët...

VOA: Takimin më të vështirë, Biden do e ketë me Erdogan

Presidenti turk Rexhep Tajip Erdogan do të takohet me presidentin amerikan Joe Biden të hënën në takimin e nivelit të lartë NATO-s për diskutime...

Putin nënshkruan ligjin që mbron të dhënat e zyrtarëve të sigurisë

Presidenti rus, Vladimir Putin, ka nënshkruar një ligj që po vlerësohet se mund të pengojë përpjekjet për ekspozimin e korrupsionit ose kërkesën për llogaridhënien...

Itali: Vaksinimi me AstraZeneca, vetëm për personat mbi 60 vjeç

Vaksina Astrazeneca në Itali do të përdoret vetëm për njerëzit mbi 60 vjeç. Lajmi vjen pas rasteve të rralla të trombozës që kanë ndodhur...

Shqipëria ngjitet në çatinë e botës, por me cilat prioritete?

Shqipëria u zgjodh dje anëtare e përkohshme në Këshillin e Sigurimit. Duke filluar nga 1 janari i vitit 2022, Shqipëria do të ulet për...