E premte, 10 Prill, 2020
15 C
Tirana

Lëpiu tualetin, 21-vjeçari infektohet me koronavirus (VIDEO)

loading...

Një i ri i është shtuar listës së të infektuarve me koronavirus, pasi ai pranoi të bënte sfidën më të fundit të TikTok të frymëzuar nga influencuesja, Ava Louise.

Larz, 21 vjeç, mori kritika të shumta për videon ku shfaqej duke lëpirë kapakun e tualetit të një avioni, për të sfiduar koronavirusin.

I riu, pa e menduar dy herë, pranoi sfidën duke lëpirë tualetin dhe pas kësaj ka rezultuar i infektuar me koronavirus.

Nëpërmjet një videoje të publikuar në rrjetet e tij sociale, ai shfaqet i shtrirë në një krevat në gjendje jo të mirë. Në video ai thotë se simptomat e para i ka shfaqur pak ditë pasi pranoi të bëjë sfidën e rrezikshme.

 

View this post on Instagram

 

I got diagnosed with Coronavirus 😥

A post shared by LARZ (@larz) on

- Reklama -
loading...

Më shumë nga kategoriaTë fundit

Polici qëllon personin e rrezikshëm, plagos gabimisht dhe një qytetare

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mesditën e sotme në Tiranë. Pas një shkëmbimi me armë zjarri mes një punonjësi policie dhe një qytetari,...

Messi te Inter? Këtë herë e përgënjeshtron vetë “Pleshti”

Lionel Messi ka filluar që të mos durojë më zërat dhe lajmet e pavërteta që shpërndahen rreth tij. Argjentinasi ka zgjedhur që të përgënjeshtrojë...

Konflikt mes disa personave, një i plagosur në Tiranë

Të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar në Tiranë. Raportohet paraprakisht, nga burime jo zyrtare se një person ka mbetur i plagosur. Ngjarja ka...

Kina apo SHBA do marrë drejtimin e botës? Konkurrencë e fortë mes dy superfuqive

Kina ka të ngjarë të dalë nga kjo krizë në një pozitë më të fortë, ndërsa SHBA-ja në një pozitë më të dobët. Kjo...

E papritur te Barcelona, gjashtë anëtarë të bordit japin dorëheqjen nga klubi

Situata në klubin e Barcelonës në këto muajt e fundit nuk ka qenë aspak e qetë. Në drejtim të presidentit Bartomeu kanë qarkulluar akuza...
Kthehu
WhatsApp KONTAKTO TT