E diel, 28 Nëntor, 2021
16.5 C
Tirana

Lëkundje tërmeti në Tiranë, shihni si e përjetoi Sokol Balla LIVE në emision

Lëkundjet e tërmetit me magnitudë 4.8 të shkallës rihter goditën sot vendin, të cilat u ndjenë dhe në studion e emisionit ‘Real Story’ në ‘News24’. Gazetari nuk e humbi toruan për asnjë çast, por e kaloi me mjaft sukses këtë sprovë të vështirë, duke mos përhapur panik tek të ftuarit.

“Një tërmet, ok! Jemi live. Përjetuam një tërmet jo të vogël ne këto momente që flasim. Nuk ishte një tërmet i lehtë. Besoj se ishte tërmet që u ndje fort në studio. Presim raportimet e gazetarëve se për çfarë tërmeti bëhet fjalë. Ishte tërmet i shkurtër”, tha Balla LIVE.

 

 

 

 

 

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

I ndaloi keçapin lojtarëve, kompania nuk ia përton Antonio Kontes

Emërimi i Antonio Kontes në krye të Totenhemit, solli ndryshime në klub. Tekniku i dha një vemendje të veçantë ushqimeve që konsumonin lojtarët, të...

FORMULA 1/ Presidenti ‘tradhton’ Shumakerin: S’është më i miri i historisë

Presidenti i FIA-s i ka befasuar të gjithë, duke mos e kurorëzuar si më të mirin ish-pilotin e tij në kohën e Ferrarit. Zhan...

Skandali me pagesat e UEFA-s, FSHF publikon “provat” e gabuara

Federata Shqiptare e Futbollit ka dalë sot me një tjetër qëndrim zyrtar rreth çështjes së skandalit të shpërndarjes së fondeve të UEFA-s, në mënyrë...

Kreu zbulime që e revolucionarizuan shkencën: Kush ishte Galileo Galilei

Në cilësinë e ”babait” themelues në fushën e fizikës dhe astronomisë, Galileo Galilei është i njohur për kontribute të panumërta në shkencë. Mendimtari italian,...