Aktualitet

LAJM I FUNDIT/ Ngeci në rrjetat e peshkatarëve. Gjendet një trup i pajetë në det


               Publikuar në : 08:21 - 09/11/19 M P

Dita e shtunë ka nisur me një ngjarje të rëndë në plazhin e Durrësit. Një trup i pajëtë është gjetur në plazhin e Durrësit. Sipas raportimeve, trupi është në gjendje të dekompozuar dhe dyshohet të jetë i një femre.

Sipas Ballkanweb, trupi është zbuluar pasi ka ngecur në rrjetat e peshkatarëve, të cilët kanë qenë duke peshkuar në det, në 70 metra thellësi.

Dyshohet se trupi ka një kohë të gjatë në ujë. Ngjarja ka ndodhur në afërsi të Bishtit të Pallës.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT