E martë, 31 Mars, 2020
12 C
Tirana

Kylie Jenner dhuron 1 milion dollarë për të blerë pajisje mbrojtëse

Lexo edhe ...

Kurti dhe Mustafa “kokë më kokë” live, cili po merr shikueshmërinë më të madhe

Kryeministri ende në detyrë i Kosovës, Albin Kurti ka folur në lidhje me mocionin e mosbesimit që u votua para pak ditësh në Kosovë. I...

Pacientët e shtruar te Infektivi/ Manastirliu jep lajmin e mirë

Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu ka bërë me dije se 5 persona të tjerë janë shëruar nga koronavirusi. Përmes një postimi në...

“Lekë në dorë s’ka”/Rama ia pret shkurt qytetarit: Do ju ndihmojmë të mbani frymën

Kryeministri Edi Rama ka vijuar edhe mbrëmjen e sotme komunikimin live me disa nga qytetarët që kanë shprehur shqetësimet e tyre te platforma “shqipëriaqëduam.al”. Kreu...

Zbuloni dëshirën e Anjeza Shahinit për ditëlindjen e bashkëshortit

Këngëtarja shqiptare Anjeza Shahini, një prej vokaleve më të mira, prej vitesh jeton në Angli. Sot këngëtarja me anë të një postimi në Instagram ka...

Kylie Jenner sapo dhuroi një milion dollarë për të ndihmuar mjekët, infermierët dhe punonjësit e spitalit që po ndihmojnë në luftimin e krizës globale shëndetësore ne të cilën jemi.

Doktori i Kylie‘-it, Dr Thais Aliabadi, i cili ndihmoi ne lindjen e vajzën se saj Stormi, postoi lajmin në Instagram, duke shkruar, “Jam pa fjalë, sytë e mi janë të mbushur me lot gëzimi dhe zemra ime është plot me mirënjohje. Unë i kerkova një dëshirë Universit të mblidhte maska ​​mbrojtëse për punonjësit tanë të guximshëm të kujdesit shëndetësor dhe sot ëndrra ime u realizua.

Një nga pacientët e mi, një Engjell i bukur sapo dhuroi 1.000.000 dollarë për të na ndihmuar të blinim qindra mijëra maska, mburoja të fytyrës dhe mjete të tjera mbrojtëse të cilat do t’ua shpërndarjmë direkt përgjegjësve tanë të parë.

Doktori shtoi, “Nga fundi i zemrave tona, FALEMINDERIT @kyliejenner. Ti je heroina ime. Ky dhurim bujar do të ndihmojë në shpëtimin e shumë jetëve të çmuara. Bota jonë është një vend më i mirë me ju në të. Te dua shume. Faleminderit një milion here

- Reklama -

Më shumë nga kategoriaTë fundit

Kurti dhe Mustafa “kokë më kokë” live, cili po merr shikueshmërinë më të madhe

Kryeministri ende në detyrë i Kosovës, Albin Kurti ka folur në lidhje me mocionin e mosbesimit që u votua para pak ditësh në Kosovë. I...

Pacientët e shtruar te Infektivi/ Manastirliu jep lajmin e mirë

Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu ka bërë me dije se 5 persona të tjerë janë shëruar nga koronavirusi. Përmes një postimi në...

“Lekë në dorë s’ka”/Rama ia pret shkurt qytetarit: Do ju ndihmojmë të mbani frymën

Kryeministri Edi Rama ka vijuar edhe mbrëmjen e sotme komunikimin live me disa nga qytetarët që kanë shprehur shqetësimet e tyre te platforma “shqipëriaqëduam.al”. Kreu...

Zbuloni dëshirën e Anjeza Shahinit për ditëlindjen e bashkëshortit

Këngëtarja shqiptare Anjeza Shahini, një prej vokaleve më të mira, prej vitesh jeton në Angli. Sot këngëtarja me anë të një postimi në Instagram ka...

Rihanna dhe Jay-Z bashkojnë forcat dhe dhurojnë 2 milionë $

Rihanna dhe Jay-Z kanë bashkuar forcat dhe kanë dhuruar 2 milion dollarë për te ndihmuar ne luften kunder koronavirusit. Fondacionet e tyre 'Riri’s Clara Lionel'...
Kthehu
WhatsApp KONTAKTO TT