E diel, 29 Nëntor, 2020
6 C
Tirana

Kush janë 120 gjyqtarët dhe prokurorët e radhës në sitën e vettingut (EMRAT)

Më të lexuarat

Tronditet Bulqiza/22-vjeçari u qëllua nga shoku i tij, ja çfarë ka ndodhur

Policia e Bulqizës duket se është drejt zbardhjes së ngjarjes së rëndë, ndodhur mbrëmjen e djeshme, ku ka humbur jetën një i ri. 22-vjeçari...

Misteri shumëvjeçar: Ku ndodhet deklarata origjinale e pavarësisë së Shqipërisë

Deklarata origjinale e Pavarësisë së Shqipërisë, e firmosur më 28 nëntor 1912 në Vlorë nga delegatët e të gjitha krahinave të Shqipërisë etnike, nuk...

U ekzekutua me 8 plumba në Belgjikë, zbardhet identiteti i shqiptarit të vrarë

Mbrëmjen e djeshme, Brukseli u tmerrua nga të shtëna armësh, nga të cilat mbeti i vdekur një 38-vjeçar shqiptar. Ditën e sotme, është zbardhur identiteti...

A do të na mbrojë vaksina e Covid-19?

Pretendentët kryesorë në garën e vaksinave COVID-19 kanë patur nivele të ndryshme suksesi pas provave klinike, por çfarë do të thotë kjo për luftën...

Kurba e Covid mbetet e lartë në vend, 10 viktima

Situata epidemiologjike në vend, mbetet e rënduar pasi vijojnë të regjistrohen shifra të larta të të infektuarve dhe viktimave nga Covid-19. Ministria e Shëndetësisë informon...

”Për dy javë zhduket Covid nga planeti”/ Mjeku popullor tregon terapinë

Mjeku popullor, Ruzhdi Metali është shprehur se virusi Covid-19, mund të zhduket për dy javë nga planeti. Në ''Zonë e Lirë'', ai tha se fillimisht...

Ish-konkurrenti i “Për’puthen” i nxjerr bojën emisionit, nxjerr prapaskenat

Një ish-konkurrent i “Për’puthen” ka publikuar fotot e dyshimta të lojtarit të këtij edicioni, Atdheut, para se të bëhej pjesë e emisionit. Siç duket...

“Një pllakë tektonike po lëviz”, sizmologu i njohur turk paralajmëron banorët

Gjatë paradites se sotme, lëkundje të forta u ndjenë në Turqi, duke i shtuar edhe më tej panikun qytetarëve se do të rikthehet situata...

Studimi: Ja 2 tiparet, që mund t’i bëjnë njerëzit super-përhapës të Covid-19

Provat të shumta tregojnë se super-përhapësit janë faktorët kryesorë të pandemisë Covid-19. Një numër studimesh, kanë treguar se shumica e njerëzve të prekur nga...

Pamje të rënda nga aksidenti i yllit të Arsenalit, udhëtonte me mjetin luksoz

Pamje të tmerrshme të aksidentit të mesfushorit të Arsenalit, Joe Willock, kanë bërë xhiron e rrjetit. Ai po udhëtonte me mjetin e tij luksoz...

Bazuar në shortin e hedhur dje, Komisioni i Pavarur i Kualifikimit ka publikuar listën e 120 gjyqtarëve dhe prokurorëve që sot ë kalojnë në sitën e vettingut. Sipas listës, pjesa më e madhe e gjyqtarëve dhe prokurorëve janë nga Tirana

Më poshtë do gjeni listën e plotë të emrave

Lista e plotë me emrat

Pëllumb Zaimi Gjykata e Rrethit Gjyqësor Berat

Adelajda Gjuzi (Manaj) Gjykata e Rrethit Gjyqësor Berat

Zihni Shahu Gjykata e Rrethit Gjyqësor Elbasan

Ramazan Avdiu Gjykata e Rrethit Gjyqësor Elbasan

Ergys Selmani Gjykata e Rrethit Gjyqësor Fier

Matilda Shalla Gjykata e Rrethit Gjyqësor Fier

Roland Hysi Gjykata e Rrethit Gjyqësor Fier

Taulant Banushi Gjykata e Rrethit Gjyqësor Fier

Adelina Zarka Gjykata e Rrethit Gjyqësor Fier

Guximtar Boçi Gjykata e Rrethit Gjyqësor Gjirokastër

Jak Ndoka Gjykata e Rrethit Lezhë

Albano Çepele Gjykata e Rrethit Shkodër

Andri Ymeri Gjykata e Rrethit Shkodër

Arqile Basho Gjykata e Rrethit Gjyqësor Vlorë

Ervin Trashi Gjykata e Rrethit Gjyqësor Vlorë

Gentiana Xhelili Gjykata e Rrethit Gjyqësor Vlorë

Arbana Selmanaj Gjykata e Rrethit Gjyqësor Vlorë

Erion Çelaj Gjykata e Rrethit Gjyqësor Tropojë

Eda Kaja Gjykata e Rrethit Gjyqësor Durrës

Shpëtim Reka Gjykata e Rrethit Gjyqësor Vlorë

Flora Hasimi (Hysi) Gjykata e Rrethit Gjyqësor Vlorë

Luan Lusha Gjykata e Rrethit Gjyqësor Kavajë

Arben Lera Gjykata e Rrethit Gjyqësor Korçë

Ariola Kristo (Cerrava) Gjykata e Rrethit Gjyqësor Korçë

Flojera Davidhi Gjykata e Rrethit Gjyqësor Korçë

Enkeleida Hoxha Gjykata e Rrethit Gjyqësor Krujë

Elsa Ulliri Gjykata e Rrethit Lezhë

Ilir Përdeda Gjykata e Rrethit Lezhë

Flutura Hoxha Gjykata e Rrethit Gjyqësor Pukë

Gentian Marku Gjykata e Rrethit Gjyqësor Pukë

Ermira Dedja Gjykata e Rrethit Gjyqësor Shkodër

Luveda Dardha Gjykata e Rrethit Gjyqësor Shkodër

Klorinda Çela Gjykata e Rrethit Gjyqësor Tiranë

Mimoza Brahimi (Kajo) Gjykata e Rrethit Gjyqësor Tiranë

Albert Meça Gjykata e Rrethit Gjyqësor Tiranë

Altin Abdiu Gjykata e Rrethit Gjyqësor Tiranë

Anila Capo (Zere) Gjykata e Rrethit Gjyqësor Tiranë

Arben Mullaj Gjykata e Rrethit Gjyqësor Tiranë

Ardian Kalia Gjykata e Rrethit Gjyqësor Tiranë

Arjan Aliaj Gjykata e Rrethit Gjyqësor Tiranë

Arjana Gumbardhi (Caco) Gjykata e Rrethit Gjyqësor Tiranë

Artan Gjermeni Gjykata e Rrethit Gjyqësor Tiranë

Dhurata Balla Gjykata e Rrethit Gjyqësor Tiranë

Enkela Vlora (Bajo) Gjykata e Rrethit Gjyqësor Tiranë

Erjon Bani Gjykata e Rrethit Gjyqësor Tiranë

Fida Osmani (Stojku) Gjykata e Rrethit Gjyqësor Tiranë

Irena Hoxha Gjykata e Rrethit Gjyqësor Tiranë

Irena Plaku Gjykata e Rrethit Gjyqësor Tiranë

Kaçe Agolli Gjykata e Rrethit Gjyqësor Tiranë

Kastriot Gramshi Gjykata e Rrethit Gjyqësor Tiranë

Kreshnik Omari Gjykata e Rrethit Gjyqësor Tiranë

Manjola Bejleri Gjykata e Rrethit Gjyqësor Tiranë

Mariana Shegani (Dedi) Gjykata e Rrethit Gjyqësor Tiranë

Sokol Tona Gjykata e Rrethit Gjyqësor Tiranë

Shefkije Demiraj Gjykata e Rrethit Gjyqësor Tiranë

Teuta Hoxha Gjykata e Rrethit Gjyqësor Tiranë

Vjosa Zaimi (Çela) Gjykata e Rrethit Gjyqësor Tiranë

Kliton Spahiu Gjykata e Apelit Durrës Gjykata e Rrethit Gjyqësor Tiranë

Shkëlqim Miri Gjykata e Apelit Tiranë Gjykata e Rrethit Gjyqësor Tiranë

Ergys Gashi Gjykata Administrative e Shkallës së Parë Durrës

Rezarta Paja (Aliu) Gjykata Administrative e Shkallës së Parë Durrës

Etleva Gjamo (Cami) Gjykata Administrative e Shkallës së Parë Korçë

Emiljano Ruli Gjykata Administrative e Shkallës së Parë Tiranë

Bevis Shehaj Gjykata Administrative e Shkallës së Parë Vlorë

Çlirim Sino Prokuroria e Rrethit Fier

Erind Reovica Gjykata e Rrethit Gjyqësor Tiranë

Elida Hoxhaj (Cipllaka) Gjykata e Rrethit Gjyqësor Tiranë

Ajola Ymeri (Prençi) Prokuroria e Rrethit Kurbin

Bardhok Lleshi Prokuroria e Rrethit Lezhë

Arben Dyla Prokuroria e Rrethit Lushnjë

Erion Pustina Prokuroria e Rrethit Pogradec

Leonard Filopati -ish prokuror në Prokurorinë e Apelit

Ndue Gjura Inspektor –ish KLD (ish-gjyqtar)

Brunilda Çarçiu inspektor ish – KLD

Flora Reka Prokuroria e Rrethit Durrës

Arben Sharra Prokuroria e Rrethit Durrës

Arian Ndoja Prokuroria e Rrethit Durrës

Agim Dilka Prokuroria e Rrethit Elbasan

Elveta Murra Prokuroria e Rrethit Durrës

Bajram Breçani Prokuroria e Rrethit Durrës

Emror Kasaj Prokuroria e Rrethit Gjirokastër

Edina Kurti Prokuroria e Rrethit Kavajë

Edmond Shytko Prokuroria e Rrethit Korçë

Gentian Stoja Prokuroria e Rrethit Durrës

Ilia Bano Prokuroria e Rrethit Durrës

Julian Kristo Prokuroria e Rrethit Durrës

Ervin Beqiri Prokuroria e Rrethit Durrës

Florian Bonjaku Prokuroria e Rrethit Krujë

Rita Gjati Prokuroria e Rrethit Kukës

Edmond Karriqi Prokuroria e Rrethit Kukës

Arben Nika Prokuroria e Rrethit Kurbin

Alma Bramo Prokuroria e Rrethit Mat

Agim Dalipi Prokuroria e Rrethit Tropojë

Alfred Saliu Prokuroria e Rrethit Vlorë

Ermir Lelçaj Prokuroria e Rrethit Shkodër

Saimir Bahiti Prokuroria e Rrethit Shkodër

Astrit Halilaj Prokuroria e Rrethit Shkodër

Blerta Hamza Prokuroria e Rrethit Shkodër

Hysni Mulaj Prokuroria e Rrethit Tiranë

Elina Kombi (Zgjani) Prokuroria e Rrethit Tiranë

Erion Pano Prokuroria e Rrethit Tiranë

Ida Ahmetlli Prokuroria e Rrethit Tiranë

Bujar Hoxha Prokuroria e Rrethit Tiranë

Gjon Kodra Prokuroria e Rrethit Tiranë

Avni Kraja Prokuroria e Rrethit Tiranë

Petrit Haki –Bica Prokuroria e Rrethit Tiranë

Gjergji Tako Prokuroria e Rrethit Tiranë

Daniela Konica (Sulaj) Prokuroria e Rrethit Tiranë

Elsa Kareci Prokuroria e Rrethit Tiranë

Lindita Ziguri (Male) Prokuroria e Rrethit Tiranë

Shpëtim Garunja Prokuroria e Rrethit Tiranë

Elfrida Bregova Prokuroria e Rrethit Tiranë

Endrit Bimi Prokuroria e Rrethit Tiranë

Arian Përmeti Prokuroria e Rrethit Tiranë

Mariola Mërtiri Prokuroria e Rrethit Tiranë

Isa Jata Prokuroria e Rrethit Tiranë

Eriselda Bala Prokuroria e Rrethit Tiranë

Silvana Lule Prokuroria e Rrethit Tiranë

Artan Lulaj Prokuroria e Rrethit Tiranë

Granit Shahu Prokuroria e Rrethit Tiranë

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Si mund ta padisë Gjermania Asadin për përdorim armësh kimike?

Drejtësia gjermane po shqyrton mundësinë e ngritjes së një padie për sulmet me gaz helmues në Siri. Deutsche Welle dhe "Der Spiegel" biseduan me...

Rita Ora uron ditën e flamurit në gjuhën shqipe dhe me foto provokuese

Rita Ora, këngëtarja me famë botërore asnjëherë nuk harron origjinën e saj. Ajo ka uruar Ditën e Flamurit me disa foto shumë provokuese, ku shihet...

Misteri shumëvjeçar: Ku ndodhet deklarata origjinale e pavarësisë së Shqipërisë

Deklarata origjinale e Pavarësisë së Shqipërisë, e firmosur më 28 nëntor 1912 në Vlorë nga delegatët e të gjitha krahinave të Shqipërisë etnike, nuk...

Nuk ka llogari bankare, liderja e Hong Kongut i mban paratë në shtëpi

Shefja ekzekutive e Hong Kongut, Carrie Lam, ka thënë në një intervistë televizive se ajo duhet të ruajë “grumbuj parash” në shtëpi, sepse nuk...

Video/ Sulmuesi shqiptar shënon në fund, i jep 1 pikë skuadrës turke

Sulmuesi, Jetmir Topalli ka shënuar gol në minutën e 95’ në sfidën e Superligës turke, të zhvilluar midis Gazientep dhe Jeni Malatjaspor. 22-vjeçari nga Kosova...