E martë, 21 Shtator, 2021
15.5 C
Tirana

Kush është çifti i famshëm që pritet të bëjnë 3 dasma

Futbollisti i Arsenalit, Mesut Özil dhe aktorja Amine Gülşe pritet të martohen këtë verë.

Mirëpo, ajo çfarë të bën më shumë përshtypje është fakti se çifti i famshëm do të organizojë tre dasma.

Sipas mediave turke, dasma e parë do mbahet në Gjermani, e dyta në Suedi, në vendlindjen e aktores, dhe e treta në Turqi.

Mësohet se vlera e fustaneve që do të vishen nga aktorja, kap shumë marramendësi plot 500 mijë lira turke, më shumë se 80 mijë euro.

Amine, në një prononcim për mediat në Turqi ka folur për dashurinë që ka ajo nga Mesut dhe sa e rëndësishme është kjo martesë për ta.

“Martesa është shumë e rëndësishme për ne. Unë e dua shumë Mesut. Nuk jam aspak xheloze, i besoj shumë. Nuk më ka gënjyer asnjëherë”, deklaroi Amine.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Vranësira dhe rënie e lehtë temperaturash

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash, duke sjellë mot të vranët dhe me reshje në disa zona. Sipas Meteoalb, sot...

Shqipëria, me nivelet më të larta të emigrimit të “trurit”, po varfërohet vendi

Emigracioni në nivele të larta i njerëzve të arsimuar nga vendi do të varfërojë ekonominë dhe gjithashtu ndikon negativisht në rritjen e qëndrueshme dhe...

Kosova ndalon hyrjen e mjeteve me targa serbe, Drecun: Aksioni i planifikuar

Kryetari i Komisionit për Kosovën në Kuvendin e Serbisë, Milovan Drecun, ka deklaruar se aksioni i Njësisë Speciale të Kosovës rreth vendosjes së reciprocitetit...

Ndodh edhe kështu/Nuk siguroi dot biletën, tifozi fshihet në tualetin e femrave

Për të parë skuadrën e zemrës, ia vlen çfarë do lloj sakrifice. Një tifoz skocez i skuadrës së Sëlltikut është përballur me një të...

E mendonin të vdekur në Pukë, si i dështoi plani për inskenimin e vrasjes

Vijojnë hetimet ndaj biznesmenit italian Davide Pecorelli, të cilit i dështoi plani për inskenimin e vrasjes. Shqipëria nis hetimet për "shkatërrim prone" e "dëmtim...