Shqipëria

Kush është çifti i famshëm që pritet të bëjnë 3 dasma

               Publikuar në : 18:54 - 14/03/19 Enno

Futbollisti i Arsenalit, Mesut Özil dhe aktorja Amine Gülşe pritet të martohen këtë verë.

Mirëpo, ajo çfarë të bën më shumë përshtypje është fakti se çifti i famshëm do të organizojë tre dasma.

Sipas mediave turke, dasma e parë do mbahet në Gjermani, e dyta në Suedi, në vendlindjen e aktores, dhe e treta në Turqi.

Mësohet se vlera e fustaneve që do të vishen nga aktorja, kap shumë marramendësi plot 500 mijë lira turke, më shumë se 80 mijë euro.

Amine, në një prononcim për mediat në Turqi ka folur për dashurinë që ka ajo nga Mesut dhe sa e rëndësishme është kjo martesë për ta.

“Martesa është shumë e rëndësishme për ne. Unë e dua shumë Mesut. Nuk jam aspak xheloze, i besoj shumë. Nuk më ka gënjyer asnjëherë”, deklaroi Amine.

Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT