E premte, 23 Korrik, 2021
23.5 C
Tirana

Kupa e Shqipërisë, nuk ka më kryeqytet. Fillon faza e nxehtë

Janë luajtur 4 ndeshjet e Kupës së Shqipërisë në fazën çerekfinale të turnut dhe rezultatet kanë qenë si më poshtë:
Laci –Partizani 0-0 (fiton Laçi me penallti)
Dinamo – Skënderbeu 1-3 
Vllaznia – Korabi 1-0
Teuta – Kukesi 1-
Tani ekipet fituese, pra Laçi, Skënderbeu, Vllaznia dhe Teuta do të presin shortin për të mësuar çiftet gjysmëfinaliste.
- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

SHBA/ Sulmuesi realizon euro gol nga mesfusha (Video)

Në ndeshjen midis Karolinës së Veriut me Riçmond Kikers e përfunduar me rezultatin 4-0 për skuadrën vendase, është realizuar një supergol nga gjysmëfusha. Sulmuesi Robert...

A do të lëkunden raportet turko-serbe pas deklaratës së Erdogan për Kosovën?

“Në qoftë se kushdo sjell vendim për njohjen e Kosovës si të pavarur, në të njëjtin moment ne do të nisim fushatën për tërheqjen...

Çfarë e bën ndryshe lidershipin e mandatit të tretë të PS

Nga Alfred Peza Edi Rama kishte premtuar që në fushatën elektorale të zgjedhjeve të 23 Qershorit 2013, që e riktheu PS në pushtet, se nuk...

Me drogë në makinë, shoqërohet në polici djali i Azem Hajdarit

Azem Hajdari, djali i vogël i deputetit të ndjerë me të njëjtin emër, është shoqëruar në komisariatin e Policisë së Elbasanit mbrëmjen e sotme. Sipas...

Punonjësit e Ferrokromit në Burrel pa pension, VKM nuk përcakton profesionet

Punonjësit e Ferrokromit në Burrel ankohen në Fiks Fare se nuk po mundet të zgjidhin problemin që kanë hasur me pensionin. Duke u cilësuar si...