E mërkurë, 3 Mars, 2021
18 C
Tirana

Kundërsulm dhe finalizim perfekt, Empoli ‘fik’ Juventusin (Video)

Empoli ka befasuar Juventusin me një kundërsulm dhe ka kaluar në avantazh. Bardhezinjtë ishin duke e dominuar ndeshjen, po ka mjaftuar një rast dhe Caputo në minutën e 28’ shënon një gol mjaft të bukur.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Zotohet Basha: Si kryeministër, do garantoj pavarësisë e plotë të drejtësisë

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka bërë një zotim duke thënë se kur të vijë në pushtet, akti i parë i tij dhe...

Bashkëqeverisje me PS-në? Ja çfarë deklaron PD

Partia Demokratike ka dhënë një mesazh të qartë dhe të prerë sa i takon zgjedhjeve të 25 prillit dhe mundësisë së bashkëpunimit mes Partinë...

Biden: Në fund të majit SHBA do të kenë vaksina për të gjithë të rriturit

Presidenti Joe Biden tha të martën se Shtetet e Bashkuara pritet të kenë furnizime të mjaftueshme me vaksina të koronavirusit për të gjithë amerikanët...

A mund të jetë Albin Kurti alternativa e tretë në Shqipëri?

Nga: Mentor Kikia Nuk ka asnjë pikëpytje tashmë që Albin Kurti do të shënojë precedenin e parë të shtrirjes së aktivitetit të një partie në...

Kryeministri Edi Rama takim me dyer të mbyllura me Albin Kurtin

Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, është duke zhvilluar një takim me dyer të mbyllura me kryeministrin Edi Rama. Kurti më herët ka zhvilluar një...