E premte, 3 Korrik, 2020
31 C
Tirana

Kryemadhi nuk përmbahet: Në orën 12:00 do marrim vendimin politik

Më të lexuarat

“Trupin ia lyenin me vaj për të ndalur dekompozimin”, 34 vjeçarja jep dëshminë shokuese

Me kalimin e orëve po bëhen me dije të dhëna të reja nga ngjarja në Kombinat, ku u gjetën pa jetë nënë e bijë,...

Avdullah Hoti nesër vizitë zyrtare në Tiranë

Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti do të vizitojë ditën e nesërme Shqipërinë. Bëhet me dije se Hoti do të pritet nga kryeministri Rama në orën...

749 të arrestuar, finalizohet operacioni i madh në Britani

Agjencia Kombëtare e Krimit (NCA) në Britani bëri me dije se një sistem i fshehtë komunikimi i përdorur nga kriminelët për të tregtuar drogë...

E rrallë/ Shqiponja mbërthen peshkaqenin dhe fluturon mbi plazh (VIDEO)

Kohë më parë u bë virale një video, ku shqiponja fluturonte ne ajër me prenë e saj, një qengj. Një fotograf arriti që të...

Të shtëna në ajër pas një konflikti të çastit, policia në kërkim të autorit

Të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar pasditen e sotme në qytetin e Durrësit. Ngjarja ka ndodhur në lagjen nr 13, teksa pranë një...

Ngjarja makabre në Kombinat/ Flasin Dëshmitarët e Jehovait

Lidhur me ngjarjen makabre në Kombinat, në media u raportua se të treja ishin ndjekëse të Dëshmitarëve të Jehovait, për shkak se në shtëpinë...

Fshihej në bodrum/Ndërhyn RENEA, publikohen pamjet kur kapet 32-vjeçari me rrezikshmëri të lartë

Forcat RENEA kanë arrestuar në Bulqizë, të shumëkërkuarin Fadil Tërnova, 32-vjeç. Në sajë të operacionit të koduar "Fundi i arratisë", është vënë në pranga...

Hungaria s’e përfill rekomandimin e BE-së për kufijtë

Kryeministri i Hungarisë, Viktor Orban, tha se nuk do të zbatojë rekomandimin e Bashkimit Evropian për të hequr kufizimet e udhëtimit për më shumë...

Të shtëna me armë në Durrës, dalin detajet e para

Qyteti bredetar i Durrësit është tronditur nga të shtënat me armë zjarri. Burimet paraprake, ende jo zyrtare, bëjnë me dije se të shtënat me armë...

Dyshohet se nënë e bijë janë vetëflijuar, zbardhet identiteti i viktimave

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Tiranë, ku nënë e bijë janë gjetur të vdekura brenda banesës së tyre. Burime për...

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi, ka deklaruar në një prononcim për mediat se në orën 12:00 opozita do të marrë një vendim si do veprojë në ditët në vijim. Kryemadhi kërkoi nga gjithë shqiptarët, që të mos njohin shtetin e Edi Ramës, pasi sipas saj, po shkatërron vendin. Në orën 12:00, opozita do të zyrtarizojë vendimin për aksionin kundër qeverisë.

“Vendimi i opozitës do të finalizohet në orën 12:00. Mendoj që mesazhi këtu është për qytetarët që të mos njohin shtetin dhe postblloqet e Edi Ramës. I bëj thirrje Ramës, që meqë i ka qejf gratë dhe vajzat që i rreh dhe i godet, ti lirojë një orë e më parë, por edhe artistët. (Bie kambana) Kjo kambanë i ndihmoftë shqiptarët dhe pastrofshin shpirtin e Edi Ramës.

Të marrin përgjegjësi për dhunimin dhe u bëj thirrje shqiptarëve që nuk është koha për të parë politikën, por familjet dhe të ardhmen. Tani nuk do të shikojmë brekët e Violeta Manushit, por b*thën e Edi Ramën. Po bëj thirrje që shqiptarët të mos njohin Edi Ramën, prokurorët që hanë dhe pinë në qendrat e drogës.

Lexo edhe :   KLSH kërkesë IMK-së: T’i kërkojnë qeverisë rindërtimin e teatrit aty ku ishte dhe siç ishte

Shqiptarët të mos njohin bastardët që përdorin Shqipërinë për benefitet e tyre. Hapat e tjerë do të jenë hap pas hapi. Luftën e shpallën. Në orën 12:00 do të keni vendimin e opozitës të finalizuar. Mos njihni gjobat, postblloqet dhe taksat e Edi Ramës”, tha ajo.

 

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Turqi, shpërthim i fuqishëm në një fabrikë fishekzjarresh

Një shpërthim i fuqishëm ka ndodhur në një fabrikë fishekzjarresh në Turqi. Nga të dhënat paraprake mësohet se në fabrikë ndodhen mbi 100 ton fishekzjarre. Po...

“Presidenti i Serbisë mund të shkojë në hënë po të dojë”, Rama nuk ia përton Vuçiçit

Kryeministri Rama është shprehur i vendosur për zhvillimin e dialogut mes Kosovës dhe Serbisë. Në deklaratën e përbashkët me kryeministrin Hoti, Rama ka injoruar...

“Turp për BE-në që mban peng Kosovën”, Rama ashpërson tonet (VIDEO)

Kryeministri Edi Rama ka ashpërsuar gjuhën ndaj BE-së, në lidhje me mos liberalizimin e vizave të Kosovës. Në konferencën e përbashkët mes tij dhe...

“Duam pagë tjetër”, punonjësit e Transportit Publik në Tiranë sërish në protestë

Duket se është ende i largët vendimi për qarkullimin me urbanë. Edhe pas thirrjeve të kreut të Bashkisë në Tiranës, Erion Veliaj, asnjë vendim...

Aktakuza ndaj Thaçit dhe ish-luftëtarëve të UÇK-së, ja çfarë thotë Rama (VIDEO)

Gjatë fjalës së tij në konferencën e përbashkët me kryeministrin e Kosovës, Avdullah Hoti, Rama komentoi aktakuzën ndaj Presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi dhe...