E enjte, 20 Janar, 2022
10.5 C
Tirana

Kryemadhi i uron mirëseardhjen të rinjve në LSI: Përfaqësojnë të ardhmen

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi i ka dorëzuar kartën e anëtarësimit disa të rinjve në kryeqytet.

Kryemadhi mirëpret këdo që i bashkohet, për të punuar në mënyrë që vendin t’ia kthejnë të rinjve.

Sipas saj, të rinjtë nuk janë thjeshtë anëtarë të LSI, por përfaqësojnë vendin dhe të ardhmen.

Postimi i Kryemadhit në Facebook

MIRËSEVINI!

Pata kënaqësinë t’i dorëzoja kartën e anëtarësimit Biornit, Endrit, Erindit, Anjës, Frenklit, Sinanit, Roselës dhe Klaudios; disave prej të rinjve të Tiranës që kanë aplikuar për t’u bërë pjesë e LSI.

Rinia e Shqipërisë e kupton se cila është partia e të rinjve dhe ne mirëpresim secilin të na bashkohet, për të punuar së bashku që t’ja kthejmë vendin të rinjve tanë. Ata nuk janë thjeshtë anëtarë të LSI, ata përfaqësojnë vendin tonë, të ardhmen tonë.

 

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Basha pritet me protesta në Laç, ndërhyn menjëherë policia

Kreu i PD-së, Lulzim Basha, është pritur me protesta në qytetin e Laçit. Simpatizantë të Partisë Demokratike që nuk janë dakord me të, kanë...

Meta ia merr këngës me Bujar Qamilin në Shkodër (VIDEO)

Për pak çaste, kreu i shtetit ka harruar zhvillimet politike, duke iu dedikuar pak vetes. Presidenti Meta ia ka marrë këngës me këngëtarin e...

Përplasja te “5 Maji”, Rama: E mira e përbashkët nuk merret peng nga askush

Dje nisi aksioni për shembjen e banesave në lagjen “5 maji” në Tiranë. Forcat policore rrethuan zonën, pasi një pjesë e banorëve kundërshtuan shembjen...

Donaldi shpallet banori më i padëshiruar në “Big Brother” (VIDEO)

Dje në "Big Brother Vip", banorët zhvilluan një spektakël, ku secili rrëmbeu nga një çmim. Pas spektaklit, Egzona si moderatore i ndau çmimet, ku...

Shpërthimi në Tonga, 500 herë më i fuqishëm se bomba atomike e Hiroshimës

Kombi i vogël ishullor i Tongës humbi një nga ishujt e tij më të vegjël, pasi një shpërthim gjigant vullkanik copëtoi tokën në copa...