E martë, 14 Korrik, 2020
26 C
Tirana

Kreu i SHISH, Lleshaj e Gjonaj në takim me Olsjan Çelën

Më të lexuarat

Komiteti ministror ka zhvilluar një takim larg vëmendjes së medias ditën e sotme me Kryeprokurorin Olsjan Çela.

Në këtë takim kanë qenë të pranishëm, Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj, Ministrja e Financave Anila Denaj, Ministrja e Drejtësisë Etilda Gjonaj si dhe Kreu i SHISH Helidon Bendo, shkruan “abcnews.al”.

Mësohet se ky Komitet i thirrur nga Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj, ka diskutuar dhe shkëmbyer informacione ku në fokus ka qenë ecuria e Operacionit Forca e Ligjit dhe lufta kundër krimit.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

OFL i dërgon formularin 4 personazheve të njohura në Shkodër

Operacioni Forca e Ligjit (OFL) i ka dërguar formularin për deklarimin e pasurisë katër personazheve të njohur në Shkodër. Bëhet me dije se formularin e...

“Do paguajmë të gjithë banorët”/ Rama: Nis dhënia e granteve në Tiranë

Kryeministri Edi Rama njoftoi sot se ka nisur shpërndarja e granteve për banesat e dëmtuara në Tiranë, nga tërmeti i 26 nëntorit. Ai theksoi se...

Shkëmbimi i bujshëm/ Ja çfarë i ofron Chelsea klubit të Atletico Madridit

“Daily Mirror” shkruan se Chelsea dëshiron portierin slloven të Atlético Madridit dhe ka në mendje edhe ofertën, që do të paraqesë. Përveç një shume të...

Miratohet nisma e opozitës parlamentare për ndryshimet kushtetuese

Komisioni i Ligjeve dhe Këshilli i Legjislacionit kanë miratuar sot me konsensus, pa asnjë votë kundër ndryshimet Kushtetuese. Ndryshime pati në pikën nr.3 të nenit...

Sistemi proporcional rajonal, kërkohet garanci për pragun zgjedhor

Deputeti Myslym Murrizi ka kërkuar garanci nga mazhoranca, që pragun kombëtar duhet të jetë natyral në çdo qark, në mënyrë që të mos ikin...