Aktualitet

Korçë/ 56 vjeçarja hidhet nga ballkoni i katit të katërt, shpëton mrekullisht


               Publikuar në : 10:24 - 21/11/19 M P

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në qytetin verilindor të Korçës. Një 56 vjeçare është hedhur nga ballkoni i banesës së saj në kat të katërt. Ngjarja ka ndodhur në lagjen 17 të qytetit.

Edhe pse e plagosur, mrekullisht 56 vjeçarja ka shpëtuar dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën. Në vijim pritet të zbardhen edhe motivet e kësaj ngjarje.

“Konfliktet ndërfetare”/ Myftiu i Shkodrës ka një mesazh të fortë për besimtarët

Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT