E enjte, 20 Janar, 2022
-1.5 C
Tirana

Konkurrentja njofton largimin nga “Për’puthen”, u dyshua për një lidhje jashtë

Antonia Gjoka ka vendosur të largohet nga “Për’puthen” për një periudhë nga programi, për arsye shëndetësore. Me anë të një postimi në Instastory, ajo thotë se largimi i saj vjen edhe për shkak të dyshimeve që ka produksioni ndaj saj. Sipas saj, produksioni e akuzon për papërgjegjshmëri, dhe se nëse do të ketë një rikthim, ajo do të njoftojë sërish me anë të rrjeteve sociale.

“Përshëndetje miq. Për disa kohë nuk do të jem në program, arsyet nga ana ime janë shëndetësore, por nga ana e produksionit janë papërgjegjshmëria dhe dyshimet e tyre që kanë lidhje me mua si konkurrente. Nëse do të ketë një rikthim do t’ju njoftoj sërish. Jeni më të mirët”, shkruan Antonia.

Kujtojmë se Antonias i erdhën dhuratë anonim lule në emision, dhe kjo ngriti dyshime te konkurrentët se mos ajo ka një lidhje jashtë.

Për këtë ajo ka pasur dhe akuza të forta të bëra nga Meliku, i cili tregoi biseda kërcënuese që ia kishte dërguar dikush në lidhje me Antonian. Ai e akuzoi Antonian për lidhje jashtë dhe kjo e fundit shpërtheu dhe doli nga studio.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Basha i përgjigjet Metës pas takimit me Ballën

Kryedemokrati Basha ka dhënë garanci se PD nuk do t’i iki asnjë beteje, përfshirë edhe zgjedhjet vendore. Qëndrimi i tij pason pas deklaratës për...

Krijohet sistemi që “parashikon” pacientët më të rrezikuar me Covid-19

Shkencëtarët në Gjermani kanë zhvilluar një sistem të ri të inteligjencës artificiale, i cili analizon proteinat në një mostër të vetme gjaku te një...

PD po shkon drejt ndarjes?

Nga: Artur Ajazi Mendimi për një ndarje të mundshme të PD-së, po shprehet dhe promovohet hapur ditët e fundit në çdo ambient mediatik. Në dukje...

Në kërkim të racës Ariane: Misioni i bujshëm i nazistëve në pyjet e Amazonës

Nga: Pietro Emanueli Nazistët kishin një koncept racist mbi botën dhe marrëdhëniet ndërkombëtare, brenda së cilës Gjermania ishte qendra e gjithçkaje, dhe ishte mbi të...

Bardhi: Asnjë habi nga trekëndëshi i Bermudës.Reagon Blushi: Ç’na polli belaja!

Sekretari i Përgjithshëm i PD-së, Gazment Bardhi, ka reaguar sa i takon qëndrimit publik të presidentit Meta, pas diskutimit për datën e zgjedhjeve të...