E shtunë, 23 Janar, 2021
10 C
Tirana

Konkurrenti më i ri në “Për’puthen”: Kam punuar në ndërtim (VIDEO)

Dje kishte një hyrje të re në “Për’Puthen”. Një konkurrent i ri që mori jo vetëm vemendjen e vajzave. Konkurrenti i ri quhet Atdhe, është 27-vjeç, dhe është nga Gjakova, Kosovë. Ai ka jetuar 8 vite në shtetet të ndryshme të Evropës, ku ka bërë punë të ndryshme. Madje pranoi pa komplekse se ka punuar edhe në ndërtim.

Ja çfarë mendimi ka ai për vajzat e “Për’puthen” : Tea për të është një vajzë e ëmbël, e bukur dhe e sjellshme.

Ana një vajzë me zemër të madhe, duke iu referuar këtu gjestit që bëri duke prerë flokët, si një ndihmë për vajzat që vuajnë nga kanceri.

Ana Kaurin e cilësoi si “mistrece Berati”, duke shtuar se këtë shprehje e ka dëgjuar shpesh në Shqipëri.

Sindi në sytë e Atdheut është një vajzë e thjeshtë, dhe pa eksperienca me meshkujt.

Ndërsa për Melisën tha se e pëlqen, pasi i duket si “vajzë e skandaleve”.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

E trishtë/ Ndërron jetë në moshën 35-vjeçare ish-sulmuesi

Ish-sulmuesi xhamajkan, Luton Shelton ka ndërruar jetë në moshën 35-vjeçare, për shkak të një sëmundje. Shelton ishte diagnostikuar në vitin 2018 me sëmundjen “ALS”, e...

Berlini përgatitet për konsultime me administratën Biden

Lehtësimi i jashtëzakonshëm u shpreh në Gjermani që kur Joe Bideni i fitoi zgjedhjet presidenciale. Kurse të mërkurën (20.01.), kancelarja Angela Merkel i shkroi...

Samsung u ngrit si një dyqan që shiste perime, dhe kuriozitete që nuk i dinit

Sistemi ligjor i Japonisë ka një normë dënimi prej 99 për qind. Peshkimi mbetet profesioni i dytë më i rrezikshëm i Shteteve të Bashkuara, pas...

Analisti: Basha do ketë Tiranën, ja kush do jetë drejtuesi i PD në Gjirokastër

Partia Demokratike ka emëruar drejtuesit politik në pjesën më të madhe të qarqeve, ndërkohë që janë ende për t’u zbuluar se cilët do të...

A do jetë sërish kandidat për deputet? Ja si përgjigjet Ervin Salianji

Ervin Salianji është shprehur se ekziston mundësia që ai të jetë kandidat për deputet në listën e Partisë Demokratike. I ftuar në “Zonë e lirë”,...