E shtunë, 12 Qershor, 2021
27.5 C
Tirana

Kompania derdh vaj motori në rrugë, tre aksidente nga rrëshqitja e mjeteve

Një kompani në Prishtinë ka derdhur vaj motori në rrugë, duke sjellë edhe aksidentimin e makinave. Kjo papërgjegjshmëri ka ndikuar në jetën e shoferëve të mjeteve, të cilët po qarkullonin në rrugën “Isa Kastrati” në Prishtinë.

Një kompani ka derdhur vaj motori në këtë rrugë, duke sjellë vështirësi tek mjetet.

Rasti në fjalë është denoncuar nga “Vrojtuesit e Lagjes-Prishtinë”, teksa është publikuar edhe video. Nga vaji janë shkaktuar tre aksidente.

“Sot rruga Isa Kastrati në Prishtinë, një kompani ka derdhur vaj motori dhe gjithë rruga është lyer me vaj! Tri aksidente gjatë ditës nga rrëshqitja!”, thuhet në denoncim.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Uells-Zvicër/ Pjesa e parë pa gola, portierët vendimtarë me pritjet e tyre

Ka përfunduar me rrjeta të paprekura, pjesa e parë e ndjeshjes midis Zvicrës dhe Uellsit. Një 45 minutësh ku spektakël dhuruan portierët e skuadrave...

Vrasja e 20-vjeçares në Greqi, zbulohet makina me të cilën janë larguar autorët

Zbardhen detaje të reja në lidhje me vrasjen e 20-vjeçare britanike Caroline, e ndodhur pak javë më parë në Greqi. Në emisionin e gazetarit grek...

Fati i kryetarit të PD-së, 3 kandidatët që do të sfidojnë Lulzim Bashën

Nga: Marsela Sinani Lulzim Basha 47 vjeç, Fatbardh Kadilli 55 vjeç, Edith Harxhi 48 vjeçe dhe Agron Shehaj 44 vjeç, aderojnë në të njëjtën parti,...

Salianji: Gruevski si Rama mori mandat të tretë, por ra brenda një viti

Deputeti i zgjedhur i Partisë Demokratike, Ervin Salianji ka bërë një paralelizëm të situatës aktuale politike në Shqipëri, të asaj para disa viteve në...

Kosovë: Një viktimë dhe 17 raste të reja me Covid-19

Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike në Kosovë (IKSHPK) ka regjistruar më 12 qershor një rast të vdekjes nga koronavirusi. Viktima është nga Prizreni. Sipas njoftimit...