Foto Galeri

Klea Huta dhe Elgit Doda do martohen nesër? (foto)


               Publikuar në : 12:14 - 26/07/19 M. S

Fansat e Elgit Dodës dhe Klea Hutës janë në pritje të një dasme. Ata janë kthyer në një ndër çiftet më të dashura për publikun, dhe shpesh kanë ndarë me ta çastet më të bukura.

Këngëtari i ka kthyer së fundmi përgjigje fansave në Instastory, dhe njëri prej tyre i ka shkruar: “Kur do martohesh me Klean? Jeni çifti perfekt”.

“Po na paguat dasmën, që nesër”, i është përgjigjur Elgiti fansit, duke treguar kështu që e kanë në plan një dasmë, por duhet kohë për ta realizuar.

Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT