E enjte, 20 Janar, 2022
12.5 C
Tirana

Klaudia Pepa, pjesë e televizionit të famshëm

Balerina Klaudia Pepa duket se nuk ka ndërmend të ndalet me sukseset e saj. Që prej zhvendosjes në Itali dhe suksesit te ‘Amici’, Klaudia ka qenë pjesë e shumë projekteve të rëndësishme në shtetin fqinj.

Me startimin e sezonit të ri televiziv, edhe Klaudia ka bërë lëvizjen e saj të radhës.

Nga fotot që ka publikuar në Instagram, ajo shfaqet në studiot e televizionit të njohur Mediaset.

“Prova” dhe “Së shpejti” ka shkruar balerina në momentet e ndara me ndjekësit e saj, duke lënë të kuptohet se ajo është bërë pjesë e “Mediaset”. Ende nuk dihet se për çfarë projekti bëhet fjalë.

 

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Basha pritet me protesta në Laç, ndërhyn menjëherë policia

Kreu i PD-së, Lulzim Basha, është pritur me protesta në qytetin e Laçit. Simpatizantë të Partisë Demokratike që nuk janë dakord me të, kanë...

Meta ia merr këngës me Bujar Qamilin në Shkodër (VIDEO)

Për pak çaste, kreu i shtetit ka harruar zhvillimet politike, duke iu dedikuar pak vetes. Presidenti Meta ia ka marrë këngës me këngëtarin e...

Përplasja te “5 Maji”, Rama: E mira e përbashkët nuk merret peng nga askush

Dje nisi aksioni për shembjen e banesave në lagjen “5 maji” në Tiranë. Forcat policore rrethuan zonën, pasi një pjesë e banorëve kundërshtuan shembjen...

Donaldi shpallet banori më i padëshiruar në “Big Brother” (VIDEO)

Dje në "Big Brother Vip", banorët zhvilluan një spektakël, ku secili rrëmbeu nga një çmim. Pas spektaklit, Egzona si moderatore i ndau çmimet, ku...

Shpërthimi në Tonga, 500 herë më i fuqishëm se bomba atomike e Hiroshimës

Kombi i vogël ishullor i Tongës humbi një nga ishujt e tij më të vegjël, pasi një shpërthim gjigant vullkanik copëtoi tokën në copa...