E enjte, 20 Janar, 2022
3.5 C
Tirana

Kishte dy ditë pa u kthyer në shtëpi, 45-vjeçari gjendet i vdekur në makinë

Një person i cili kishte dy ditë pa u kthyer në banesë, është gjetur pa shenja jete në një makinë. Burimet paraprake, ende jo zyrtare, thonë se një person rreth 45 vjeç është gjetur i pajetë në një automjet ngjyrë gri në qytetin e Vlorës, pranë zonës së njohur si “Rruga e re”.

Ende nuk dihen rrethanat në të cilat ky shtetas ka humbur jetën, dhe nëse kemi të bëjmë me një vrasje.

Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes, dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Një zgjidhje për opozitën!

Nga: Lutfi Dervishi Zhvillimet e sotme në opozitë kanë brengosur jo vetëm anëtarët, simpatizantët dhe votuesit e opozitës, por mbi të gjitha kryeministrin e vendit!...

Biden parashikon se Rusia ‘do të hyjë’ në Ukrainë. Gati për luftë?

Presidenti Joe Biden, të mërkurën parashikoi se Rusia "do të zhvendoset" në Ukrainë, duke përmendur shqetësimet ekzistenciale të presidentit të vendit, Vladimir Putin, edhe...

Berisha zbulon se çfarë do të ndodhë të shtunën në orën 11:00

“Foltorja” e radhës do të jetë në Rrëshen. Ish-kryeministri Sali Berisha njofton qytetarët se “Foltorja” me demokratët do të jetë në 22 janar, në...

Shpërdoruan detyrën, procedohet penalisht kryetari i KF Erzenit dhe një anëtar

Kryetari dhe anëtari i shoqatës së KF Erzenit, Marius Shahini dhe Fundim Dollaku, janë vendosur nën hetim me akuzë për “shpërdorim detyre” dhe “kompetencash”. Policia...

Tre djem dhe një vajzë në hotel, pranga të riut që qëlloi shokun me pistoletë

Më shumë se një muaj pas ngjarjes është prangosur në Tiranë autori i plagosjes me armë zjarri në një hotel në autostradën Durrës-Tiranë. 26-vjeçari...