E shtunë, 31 Korrik, 2021
31.5 C
Tirana

Kinematografi/ Nëse po kërkoni aksion në ekran, Tirana Today sjell rekomandimin

Titulli: “Wrath of Man”

Zhanri: Aksion, Thriller, Krim

Viti: 7 maj 2021

Kohëzgjatja: 1 orë e 59 minuta

Regjia: Guy Ritchie

Aktorët: Jason Statham, Holt McCallany, Josh Hartnett

Një nga filmat më të diskutuar dhe kërkuar në databazën e kinemasë IMDB është bërë dhe filmi me protagonist yllin e filmave aksion Jaso Statham, me titull “Wrath of Man”. Filmi rrotullohet rreth H-së, që është një personazh i ftohtë dhe misterioz i cili punon në një kompani furgonësh që transportojnë para. Kompania ka përgjegjësinë e transportimit të qindra milionë dollarëve nëpër Los Anxheles çdo javë.

Filmi ka marrë mbi 50 mijë vlerësime në platformën IMDB dhe nota mesatare nga publiku i gjerë është aktualisht 7.2

Një nga komentet pozitive thotë: “Ende ai tipi i ashpër dhe i ftohtë që askush nuk mund ta mundë. Plot ankth, mbërthyer gjatë gjithë kohës, intensiv, dy histori paralele që përplasen bashkë, tradhëti dhe kthesa disi të parashikueshme, nganjëherë pak errët, një fund i kënaqshëm, jo ​​një sasi e madhe aksioni por një komplot i fortë që të mban në ankth. Shikojeni në ekran të madh me një sistem të mirë zëri për më shumë intensitet.”

/Tirana Today

Traileri:

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Shkelën rregullat kundër Covid, përjashtohen 2 sportistë nga Olimpiada në Tokio

Dy xhudistë të Gjeorgjisë janë përjashtuar nga Lojërat Olimpike Tokio 2020, pasi kanë dalë për shëtitje jashtë Fshatit Olimpik, ka raportuar agjencia japoneze e...

117 milionë euro, Manchester City pranë blerjes rekord

Manchester City është shumë afër goditjes së radhës në merkato. Sipas shtypit anglez, mungon shumë pak për arritjen e marrëveshjes për mesfushorin e Aston Villa-s,...

Koronavirusi/ Profesori grek: Do të krijohen më shumë mutacione ngjitëse

Profesori Theodoros Vasilakopoulos në një intervistë për mediat vendase, foli për rrjedhën e pandemisë në vend dhe procesin e vaksinimit ku thotë se ashtu...

Teatri Kombëtar në pronësi të Bashkisë/ PD: Rama nuk pyet për drejtësinë

Partia Demokratike ka reaguar ashpër ndaj vendimin e qeverisë për t'i kaluar truallin e Teatrit Kombëtar në pronësi të Bashkisë së Tiranës. Deputetja e zgjedhur...

Varianti Delta përhapet me shpejtësi në Shtetet e Bashkuara

Presidenti Joe Biden po u kërkoi punonjësve të qeverisë federale të dëshmojnë statusin e tyre të vaksinimit. Të pavaksinuarit do të duhet të mbajnë...