Stil

Kiara Tito së shpejti në ekran

               Publikuar në : 15:57 - 15/04/19 M. S

Nëse keni pyetur se ku është zhdukur moderatorja Kiara Tito, tashmë së shpejti do ta shohim me programin që e bëri të njohur. Ajo ka lajmëruar fansat e saj se shumë shpejt do të rikthehet në ekran.

Kiara ka ndarë me ndjekësit një video në Insta Story, ku rikthen puntatën e qershorit të 2018-s, ndërsa qëndron para një ekrani ku lexohet emri i emisionit “Doktor Plastik”, që u transmetua në “TV Klan”.

Dhe pikërisht është i njëjti televizion që e rikthen Titon para publikut. “Kujt i mungon ‘Doktor Plastik’? Së shpejti”, shkruhet në postimin e saj, ndërsa Kiara nuk ka ndarë të tjera detaje.

 

 

Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT