E diel, 13 Qershor, 2021
27.5 C
Tirana

Kiara Tito së shpejti në ekran

Nëse keni pyetur se ku është zhdukur moderatorja Kiara Tito, tashmë së shpejti do ta shohim me programin që e bëri të njohur. Ajo ka lajmëruar fansat e saj se shumë shpejt do të rikthehet në ekran.

Kiara ka ndarë me ndjekësit një video në Insta Story, ku rikthen puntatën e qershorit të 2018-s, ndërsa qëndron para një ekrani ku lexohet emri i emisionit “Doktor Plastik”, që u transmetua në “TV Klan”.

Dhe pikërisht është i njëjti televizion që e rikthen Titon para publikut. “Kujt i mungon ‘Doktor Plastik’? Së shpejti”, shkruhet në postimin e saj, ndërsa Kiara nuk ka ndarë të tjera detaje.

 

 

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Izrael/ Betohet sot qeveria e re, Netanyahu ‘zbret’ pas 12 vitesh nga pushteti

Në Izrael pritet të betohet sot një qeveri të re e cila do ta dërgojë Kryeministrin Benjamin Netanyahu në opozitë pas një 12 vjeçari...

Rritja e vdekshmërisë foshnjore, ogur zi

Blerina Hoxha/ Monitor Përpjekjet e tre dekadave në uljen e vdekshmërisë foshnjore u përmbysën vitet fundit, kur numri fataliteteve nën 1 vjeç arriti në vitin...

Vdekja e 44 vjeçarit në Velipojë, dhjetra pushues nga Kosova në protestë

Mungesa e mjekëve dhe e vrojtuesve në plazhe ka nxjerrë në protestë dhjetra pushues nga Kosova. Protesta ka ardhur 24 orë pasi në plazhin...

Euro 2020/ Austri- Maqedoni e Veriut, 18:00. Ja shqiptarët që priten në fushë

Europiani më në fund erdhi edhe për Maqedoninë e Veriut, pasi ata marrin pjesë për herë të parë në një turne të këtyre përmasave. Ndeshja...

Provimi i matematikës, maturantët para Ministrisë së Arsimit me kërkesat e tyre

Maturantët në të gjithë vendin kanë protestuar për vështirësinë  e provimit të matematikës me pretendimin se teza ishte e formuluar gabim dhe me tendencë....