E shtunë, 25 Shtator, 2021
8.5 C
Tirana

Këto shenja janë të predispozuara për të tradhtuar

Dashi

Dashi është një shenjë që udhëhiqet nga Marsi, planeti i veprimit, i agresivitetit dhe i seksualitetit. Thënë këtë, Dashi është shenja më e predispozuar për të tradhëtuar pa e menduar dy herë. Impulset e tij të pakontrollueshme mund të shkatërrojnë edhe gjykimin më të ftohtë.

Binjakët

Mes gjithë shenjave të  zodiakut, ata janë shenja më e predispozuar për të tradhëtuar. Kjo shenjë përfaqësohet nga dualiteti, kështu që ka disa aspekte personaliteti që dalin në pah tek një binjak.  Ata e duan shumë lirinë dhe kanë nevojë për fleksibilitet që të jenë të lumtur.

Peshorja

Peshorja është një shenjë shumë e shoqërueshme, ata e duan shumë natyrën dhe paqen dhe simbolizohen nga një peshore. Kështu që për ta ekuilibri është shumë i rëndësishëm. Nëse në një lidhje nuk ka ekuilibër, ata nuk do të hezitojnë dhe do ta tradhtojnë partnerin.

 

 

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Aksident në Kuçovë, shoferi shpëtohet katër orë pas bllokimit në kamion

Në Kuçovë ka ndodhur mrekullia, ku shoferi është shpëtuar katër orë pas bllokimit në kamion. Drejtuesi i kamionit me inicialet A. P.,  që mbeti...

Njihuni me këmbimin valutor, 25 shtator 2021

Në kursin e këmbimit valutor, sot vihet re një rritje e lehtë e dollarit, frangës zvicerane, paundit britanik dhe euros. Më poshtë do të gjeni...

E shtuna me diell dhe temperatura deri në 30 gradë

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash, duke sjellë mot me diell në të gjithë territorin. Sipas Meteoalb, sot temperaturat do...

Në rritje kërkesat për azil, arrijnë nivelin më të lartë të pas-pandemisë

Kërkesat për azil nga shqiptarët kanë filluar rritjen graduale pas lehtësimit të kritereve të udhëtimeve në vendet e Bashkimit Europian, por sërish ato mbeten...

Yuri Kim i shkon në zyrë Bashës. Cilat janë porositë e radhës?

Kryedemokrati Basha do të takojë sot në orën 16:00, ambasadoren e SHBA-së në Shqipëri Yuri Kim. Pas vendimit për përjashtimin e ish-kryeministrit Sali Berisha...