Shqipëria

Këto janë 2 familjet që Bebe Rexha do t’u ndërtojë shtëpi të re


               Publikuar në : 18:55 - 02/12/19 M D

Këngëtarja me origjinë shqiptare Bebe Rexha ka mbledhur 85 mijë dollarë për personat e prekur nga tërmeti.

Fillimisht, këngëtarja zgjodhi familjen Musa për t’i rindërtuar shtëpinë, duke treguar në Instagram pamjet e shtëpisë së shkatërruar.

Rexha tregonte se situata ishte dramatike dhe se familja Musa kishte shumë nevojë për ndihmë.

Pas familjes së parë, këngëtarja e ka bërë edhe përzgjedhjen e së dytës.

Pak më parë ajo njoftoi në Insta Story se familja e dytë të cilës do t’i ndërtohet një shtëpi do të jetë familja Bushi.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT