E diel, 1 Gusht, 2021
40.5 C
Tirana

‘Kërkoi thikën’, prezantuesja rrëfen çfarë ndodhi me të atin

Moderatorja Liesa Haxhiasllani ka publikuar videon e saj të parë në Youtube, ku flet për 10 fakte që nuk i dinim për të. Liesa tregoi se ka lindur në Greqi dhe në moshën 18-vjeçare ka ardhur në Shqipëri, për të vazhduar studimet e larta. Prezantuesja foli edhe për eksperiencën e saj në “Top Select”, por edhe për jetën private. Ajo tregoi ndër të tjera se i pëlqejnë shumë tatuazhet, por i ati nuk e ka lejuar që t’i bëjë. Ja se çfarë ka ndodhur mes tyre:

“Unë kam shumë qejf tatuazhet dhe piercing, edhe pse nuk kam realizuar shumë të tilla. Madje tatuazhin e parë e kam bërë pikërisht këtë vit, sepse doja shumë ta kisha, por babi nuk më lejonte.

Babi më thoshte gjithmonë: ‘Nëse ti bën një tatuazh, unë do ta heq me qumësht fiku’. Mendoja se do ishte ndonjë torturë kjo. Por unë e realizova tatuazhin, nuk ia thashë menjëherë babit.

Kur shkova në Greqi i tregova: ‘Ba kam bërë një tatuazh’. Nuk ma zgjati për momentin, se kujtoi se po tallesha. Kur i thashë prapë, më pyeti ku e ke bërë. Në këmbë i thashë. Në atë moment u çua dhe shkoi në kuzhinë duke kërkuar një thikë…”, tregoi Liesa.

 

 

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

SHBA sanksionon më shumë zyrtarë kubanë për shtypjen e protestave

Administrata e Presidentit Biden ka vendosur sanksione ndaj forcave policore të Kubës dhe dy udhëheqësve të saj pas protestave të fundit në vendin ishull...

Maqedonia e Veriut mund të rekomandojë dozën e tretë të vaksinës

Maqedonia e Veriut nuk e përjashton mundësinë e aplikimit të dozës së tretë të vaksinës kundër koronavirusit pasi, siç tha ministri i Shëndetësisë, Venko...

Izraeli akuzon Iranin për sulmin vdekjeprurës në cisternat e naftës

Izraeli ka akuzuar Iranin se qëndron pas një sulmi ndaj një cisternë nafte në të cilën u vranë dy anëtarë të ekuipazhit, një shtetas...

Pranoi plagjiaturën, bie popullariteti i kandidatit për kancelar në Gjermani

Kandidati potencial për të zvendësuar Kancelaren Angela Merkel, në Gjermani Armin Laschet ka kërkuar falje pasi ka përdorur plagjaturë në librin e tij. Laschet, në...

Manaj i pafat, portieri i Shtutgartit i mohon golin e radhës me Barçën (Video)

Rei Manaj e nisi nga stoli miqësoren e sotme që Barcelona luajti në Gjermani kundër rivalëve të Shtutgartit. Sulmuesi shqiptar u aktivizuar vetëm në minutën...