E shtunë, 23 Janar, 2021
12 C
Tirana

Kërcet arma në mes të ditës në Vlorë, 20-vjeçari qëllohet nga kunati

Pas dy viktimave në Tiranë, një tjetër ngjarje e rëndë është raportuar në Vlorë.

Një 20-vjeçar është plagosur nga kunati i tij i mitur. Raportohet se autori i krimit, një 15-vjeçar, ka plagosur me armë kunatin e tij Xh. Muça.

I mituri e ka plagosur 20-vjeçarin me armën e të atit që është polic. Autori dhe babai tij janë shoqëruar në komisariat. I plagosuri ndodhet në spitalin rajonal të Vlorës.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Lexo edhe :   ''Benzi'' përplas policin në Vlorë dhe largohet nga vendi i ngjarjes

E trishtë/ Ndërron jetë në moshën 35-vjeçare ish-sulmuesi

Ish-sulmuesi xhamajkan, Luton Shelton ka ndërruar jetë në moshën 35-vjeçare, për shkak të një sëmundje. Shelton ishte diagnostikuar në vitin 2018 me sëmundjen “ALS”, e...

Berlini përgatitet për konsultime me administratën Biden

Lehtësimi i jashtëzakonshëm u shpreh në Gjermani që kur Joe Bideni i fitoi zgjedhjet presidenciale. Kurse të mërkurën (20.01.), kancelarja Angela Merkel i shkroi...

Samsung u ngrit si një dyqan që shiste perime, dhe kuriozitete që nuk i dinit

Sistemi ligjor i Japonisë ka një normë dënimi prej 99 për qind. Peshkimi mbetet profesioni i dytë më i rrezikshëm i Shteteve të Bashkuara, pas...

Analisti: Basha do ketë Tiranën, ja kush do jetë drejtuesi i PD në Gjirokastër

Partia Demokratike ka emëruar drejtuesit politik në pjesën më të madhe të qarqeve, ndërkohë që janë ende për t’u zbuluar se cilët do të...

A do jetë sërish kandidat për deputet? Ja si përgjigjet Ervin Salianji

Ervin Salianji është shprehur se ekziston mundësia që ai të jetë kandidat për deputet në listën e Partisë Demokratike. I ftuar në “Zonë e lirë”,...