E hënë, 6 Dhjetor, 2021
11.5 C
Tirana

Kërcet arma në Lezhë, vritet me armë efektivi i policisë

Të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar në Ishull Lezhë, pak çaste më parë.

Nga të dhënat paraprake, ende jo zyrtare thuhet se ka mbetur i vrarë një polic me emrin Saimir Hoxha.

Polici i vrarë me detyrë nën/komisar, Saimir Hoxha po kontrollonte për kanabis në zonën e mbrojtur Kune-Vain.

Një i dyshuar me inicialet A.R., është shpallur në kërkim.

Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Lexo edhe :   Me kallash në lokal/ Njëri prej tyre, nipi i deputetit socialist Rrahman Rraja

Ish-banori i “Big Brother”: Donaldi nuk është fitues, mes çiftit s’ka dashuri

Ish-banori i “Big Brother”, Adi Pojana, teksa ishte i ftuar në studion e “Shqipëria Live”, ka komentuar lidhjen e shumëpërfolur mes Donaldit dhe Beatrix. Për...

“Shkelje financiare”, arrestohet presidenti i klubit italian

Presidenti i një prej klubeve të Serisë A është vënë në pranga, për shkelje financiare mes të cilave edhe deklarimin e falimentit të kompanive...

“Jam në Dubai, s’jam arratisur”/ Nipi i deputetit të PS-së: Ngjarje e stisur

Ramazan Rraja, nipi i deputetit socialist, Rrahman Rraja konfirmon se nuk është arratisur, pasi akuzohet se së bashku me dy persona të tjerë, kanë...

E shkarkuat Bashën, e pastaj …?

Nga: Artur Ajazi Foltoristët dhe kryetari i tyre Sali Berisha, po numurojnë me padurim të madh, sa ditë dhe sa orë, kanë mbetur deri ditën...

Dy raste me Omicron në Greqi

Me variantin Omicron u diagnostikuan dy rastet e dyshimta që ishin futur në mikroskopin e studiuesve të Greqisë. Bëhet fjalë për dy shtetas që kishin...